"NASZ NAJLEPSZY BIZNESPLAN"

Kolejne zwycięstwo naszej szkoły!

W poniedziałek 10 czerwca na terenie Chełmca uczniowie klasy 6 i 7 wzięli udział w grze terenowej, którą zorganizowało Stowarzyszenie Razem dla Kultury w ramach zadania "Nasz super biznes" - organizacja konkursu na najlepszy biznes plan wraz z grą terenową doprowadzającą do założenia fikcyjnej firmy. Projekt był realizowany w ramach Programu Rozwoju Obszarów wiejskich na lata 2014-2020.

W pierwszym etapie konkursu  napisaliśmy biznesplan ekologicznej spółdzielni socjalnej. Z pośród wszystkich zgłoszonych biznesplanów komisja wyłoniła trzy najlepsze, w tym nasz. Autorzy przeszli do finału i wzięli udział w kolejnym etapie, którym było przeprowadzenie gry terenowej. Na starcie stanęły trzy drużyny, które miały do przemierzenia różne lokalizacje z terenu miejscowości Chełmiec. Przeszliśmy całą trasę odpowiadając na pytania z dziedziny przedsiębiorczości. Nasza szkoła uzyskała najlepszy wynik w generalnej klasyfikacji, co pozwoliło nam wygrać. Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski  wręczał nagrody, którymi były wycieczki dla całych klas i korzystając z okazji życzył wszystkim wspaniałych wakacji i udanego wypoczynku. Dzięki temu, że wzięliśmy udział w konkursie w czwartek 13 czerwca uczniowie z klas 6 i 7 wyjadą na wycieczkę do Sądeckiego Bartnika w Stróżach.
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl