GMINNY KONKURS PANTA RHEI

III miejsce naszej drużyny w składzie: Kacper Popiela, Konrad Garwoński, Kornel Piekarski

W dniu 9 czerwca trzech uczniów z klasy 8 wzięło udział w I Gminnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym Panta Rhei. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Piątkowej. Przedstawiciele naszej szkoły, w dwóch etapach, zmagali się z różnego rodzaju zadaniami, łamigłówkami i testem wiedzy, które dotyczyły  aż pięciu przedmiotów: matematyki, geografii, chemii, fizyki, oraz biologii. Po zaciętej rywalizacji, Kacper Popiela, Konrad Gawroński i Kornel Piekarski wykazali się bardzo dużą wiedzą oraz umiejętnościami i stanęli na podium, zajmując trzecie miejsce. Dyplomy i nagrody wręczał Wójt Gminy Chełmiec pan Bernard Stawiarski  wraz z  panią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piątkowej  Agatą Łukacz. Gratulujemy sukcesu.

 
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

Tel. 18 548 0 470
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie