KULTURALNY WYJAZD DO NOWEGO SĄCZA

Wspaniała zabawa i integracja klasy!

W dniu 1 października 2018 roku klasa VII wraz z wychowawczynią Edytą Jurczak-Błaszczyk udała się na wycieczkę do Nowego Sącza. W programie wycieczki była zabawa klasy w Laser-Shot, podczas której rozegrano trzy rundy drużynowe, których celem było pogłębienie integracji uczniów, ale także nauka współpracy w grupie, rozwijanie wyobraźni przestrzennej i kształtowanie umiejętności opracowywania strategii działania.

Po zakończonych rozgrywkach sportowych uczniowie udali się na obiad do Restauracji Impresja, gdzie mieli możliwość zjeść wspólnie posiłek i porozmawiać w miłej atmosferze i przytulnym wystroju. Miało to na celu wprowadzanie w życie zasad dobrego wychowania i umiejętności zachowania w miejscach publicznych, ale było także częścią realizowanych w ramach godzin z wychowawcą tematów z doradztwa zawodowego. Uczniowie mięli możliwość obserwować jak funkcjonuje restauracja, omówić zawody potrzebne do jej prowadzenia, a także wypowiedzieć się na temat bazy lokalowej.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni i w dobrych nastrojach wrócili do domu, zastanawiając się nad kolejnym wspólnym wyjazdem.
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl