MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO "TUPTUŚ"

Popisy taneczne naszych uczniów!

8 czerwca w Hali Sportowej MOSiR odbył się XX Międzyszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego „TUPTUŚ 2019” im. Janusza Głuca. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-II, którzy od września pod czujnym okiem instruktora tańca p. Zbigniewa Kołodzieja uczyli się podstawowych kroków tanecznych tańców standardowych i latynoamerykańskich m.in.: samby, cha-chy, walca angielskiego, walca wiedeńskiego, czy rock and rolle’a. Dzieci brały udział w dwóch rundach tanecznych, które pokazały ich umiejętności, a oceniane były przez tancerzy klasy sportowej B, C. Podczas występów nie zabrakło pokazów tańca profesjonalnych tancerzy, którzy zaprezentowali m.in. tango, pasodoble, rumbę czy jive’a. Wszystkie dzieci biorące udział w turnieju otrzymały dyplomy, medale i upominki. Uczniom klasy I i II gratulujemy wspaniałych popisów tanecznych i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu posiadanego talentu.
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl