OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY" MOJA KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

Wyróżnienie dla Lidii

Już po raz XIV Pałac Młodzieży w Nowym Sączu ogłosił Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Moja kartka bożonarodzeniowa” wchodzący w skład Przeglądu Działań Artystycznych „Pod skrzydłami Anioła”.

Do zmagań konkursowych przystąpili uczniowie z naszej szkoły: Anna Wójcik, kl. IV, Ola Wójcik, kl. VII, Oliwia Tokarz kl. V, Urszula Peciak, kl. V, Krzysztof Peciak,kl. II, Lidia Nowotczyńska kl. II, Marcin Nowotczyński – oddział przedszkolny i  przesłali swoje prace.

Na konkurs napłynęło prawie 1000 kartek świątecznych z całej Polski. Komisja Konkursowa w składzie: p. Renata Kubiesza- nauczyciel plastyki, Kierownik Działu Plastycznego w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, p. Jolanta Dudczyk- nauczyciel plastyki, ZS Specjalnych w Nowym Sączu, p. Magdalena Fajfer- nauczyciel plastyki w Katolickim Liceum Plastycznym w Nowym Sączu, p. Julia Gwiżdź- studentka PWSZ w Nowym Sączu na wydziale edukacji artystycznej, p. Anna Skierska- Jurczak, nauczyciel plastyki, koordynator konkursu podkreśliła w protokole pokonkursowym,że nadesłane  prace  prezentują wysoki poziom artystyczny i odzwierciedlają niezwykłą wrażliwość i wyobraźnie uczestników. Przyznano 31 nagród i 49 wyróżnień w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Pośród wyróżnionych prac znalazła się kartka świąteczna wykonana przez uczennicę naszej szkoły - Lidię Nowotczyńską.

Gratulujemy kolejnego sukcesu, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszego rozwoju artystycznego.

Opiekun- Marta Gródek- Piotrowka.

 
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie