ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

Wstępne informacje!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Przed nami upragniony powrót do szkoły. Po bardzo długiej przerwie od stacjonarnej nauki możemy rozpocząć nowy rok szkolny w budynku szkoły. Jednakże w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy pewne obostrzenia  i ograniczenia w funkcjonowaniu szkoły. Proszę przyjąć je jako troska o zdrowie Państwa dzieci jak również nauczycieli i pracowników szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020 r. Aby uniknąć zgromadzeń i umożliwić zachowanie dystansu społecznego, rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi o różnych godzinach.  Poszczególne klasy wchodzą do szkoły określonym  wejściem tylko i wyłącznie w podanych godzinach, bez rodziców, według poniższego planu:

- sala gimnastyczna – wejście od parkingu:

8.00 – klasa IV

8.45 – klasy V i VI

9.30 – klasa VIII

10.15 - klasa VII

11.00 - klasa I

11.45 – oddział przedszkolny

- sale lekcyjne dotychczas przydzielone, wejście główne:

9.00 - klasy II i III

Na spotkanie w klasie I i oddziale przedszkolnym wraz z uczniami zapraszamy rodziców. Omówione zostaną zasady przyprowadzania i odbierania dzieci ze szkoły.

Wszyscy zobowiązani są na terenie szkoły do zakrywania ust i nosa oraz do zachowania dystansu społecznego. Uczniowie przychodzą w strojach galowych.

Podczas spotkań uczniowie otrzymają informację dotyczącą podziału godzin, funkcjonowania szkoły oraz zasad bezpieczeństwa. W tym dniu uczniowie klas I - VIII otrzymają część podręczników i zeszytów ćwiczeń do zabrania do domu.

Spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się w II tygodniu września, również z podziałem na grupy.

W związku z licznymi pytaniami rodziców  informuję, że klasy IV, V i VI zaczynają zajęcia od 8:30. Klasa III, wzorem lat ubiegłych, zaczyna zajęcia w późniejszych godzinach (3  razy w tygodniu). Pozostałe klasy od 7:45.

Mając na uwadze dynamikę sytuacji będziemy na bieżąco  informować i modernizować działania wprowadzone w naszej szkole. Już wkrótce kolejne informacje.

Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę, życząc sobie nawzajem dobrego, zdrowego i spokojnego roku szkolnego!

Urszula Łabuda

Dyrektor szkoły!

 

 
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie