PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Świąteczny nastrój zagościł w naszej szkole!

Miesiąc grudzień był bardzo wesoły i kolorowy, ponieważ wszyscy uczniowie naszej szkoły włączyli się w przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na lekcjach, zajęciach świetlicowych i bibułkarskich uczniowie wykonywali kartki świąteczne, kolorowe łańcuchy i ozdoby choinkowe oraz piękne dekoracje. Uczniowie wspólnie ubierali choinkę szkolną. Na korytarzu przez kilka dni unosił się aromat przyprawy korzennej podczas pieczenia i dekorowania pierniczków. Wszyscy chodzili uśmiechnięci, za sprawą pięknie przystrojonych klas, migocących światełek i pachnącej jedliny. W każdej klasie rozbrzmiewały kolędy i pastorałki oraz inne piosenki, wprowadzające świąteczny nastrój.
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

Tel. 18 548 0 470
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie