UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Pożegnanie ósmoklasistów

24 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Po dziesięciu miesiącach nauki w trybie stacjonarnym i częsciowo zdalnym spotkaliśmy się w Domu Parafialnym w Marcinkowicach, aby podsumować to, co wydarzyło się w mijającym roku i przede wszystkim nagrodzić tych, którzy ciężko pracowali, a swoimi osiągnięciami  zasłużyli sobie na nagrodę oraz uznanie. Po uroczystej Mszy św. ósmoklasiści przekazali sztandar szkoły nowym członkom pocztu, a następnie zaprezentowali program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni pani Marii Rak. W sposób humorystyczny i zarazem dostojny przedstawili swój dziewięcioletni pobyt w Szkole Podstawowej w Rdziostowie. Natomiast na ręce pani Dyrektor - Urszuli Łabudy złożyli pamiątkowe tablo, które będzie dokumentowało ich naukę w naszej "podstawówce". W zamian pani Dyrektor skierowała do absolwentów kilka słów pożegnania oraz wręczyła im upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Okazało się, że moment rozstania uczniów ze szkołą był dla nich, ich rodziców i nauczycieli bardzo wzruszający, z oczu spłynęła niejedna łza.  Tegoroczni absolwenci  to uczniowie, którzy osiągali bardzo wysokie wyniki w nauce. Siedem osób skończyło szkołę z wyróżnieniem, a sześć z nich otrzyma stypendium naukowe.

Po oficjalnym występie klasy ósmej, pani Dyrektor w swoim przemówieniu, podziękowała wszystkim za pracę oraz zaangażowanie, a uczniom wzorowym wręczyła nagrody książkowe. Uznaniem i nagrodami cieszyli się również ci, którzy angażowali się w pracę społeczną, mieli 100% frekwencję, osiągnęli bardzo wysokie wyniki w konkursach, zawodach oraz brali udział w realizacji różnych projektów.

Po części oficjalnej nadszedł czas na spotkania uczniów ze swoimi wychowawcami i odebranie świadectw. W ten oto sposób kolejny rok szkolny przeszedł już do historii i zapisał się wieloma osiągnięciami, sukcesami.

Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku!


 

 

 

 

 

 

 
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

Tel. 18 548 0 470
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie