XII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY "PEJZAŻ SĄDECKI - W MOICH OCZACH"

Maciej Tokarczyk i Alan Mackiewicz z nagrodami!

W dniu 15 czerwca 2022 miała miejsce uroczystość podsumowania XII Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Pejzaż Sądecki - w moich oczach” dla uczniów kształcących  się we wszystkich rodzajach placówek oświatowych na terenie Sądecczyzny oraz sąsiednich  powiatów.
Patronat nad konkursem objęli: JM Rektor PWSZ w Nowym Sączu dr hab. inż Mariusz Cygnar oraz Dyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu, Pan dr Robert Ślusarek. Na konkurs napłynęło 397 prac,  z 39 placówek, o bardzo wysokim poziomie artystycznym, jak podkreśliło jury konkursowe. Po wnikliwej analizie i ocenie, postanowiono nagrodzić i wyróżnić 80 prac.
Podczas wernisażu wystawy pokonkursowej, którą można oglądać w Galerii Paszyńskiej, w Miasteczku Galicyjskim, oddziale Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu, odbyło się wręczenie dyplomów i  nagród  laureatom i finalistom konkursu. W tym gronie znaleźli się uczniowie naszej szkoły: MACIEJ TOKARCZYK z klasy I i ALAN MACKIEWICZ z klasy V, którzy otrzymali nagrody w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy sukcesu i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Opiekunami merytorycznymi konkursu były: p. Katarzyna Wesołowska i p. Marta Gródek- Piotrowska.

 
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

Tel. 18 548 0 470
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie