ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Nagrody, wspomnienia, pożegnanie!

19 czerwca 2019r. kolejny rok szkolny przeszedł do historii. Uroczyste zakończenie rozpoczęło się Mszą św. w Kościele Parafialnym w Marcinkowicach, a następnie uczniowie, nauczyciele i rodzice przeszli do domu parafialnego, by podsumować cały rok pracy. Program artystyczny  przygotowali ósmoklasiści wraz z wychowawcą panem Grzegorzem Bączkiem, ponieważ po dziewięciu latach nauki w naszej szkole i zdaniu egzaminu, opuszczają mury naszej podstawówki i wkraczają w nowy etap swojej edukacji.

               Po części artystycznej wszyscy uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, z rąk pani Dyrektor Urszuli Łabudy odebrali gratulacje i nagrody. Przyznano także nagrody za stuprocentową frekwencję, szczególne osiągnięcia dydaktyczne, czytelnictwo, a także pracę w Samorządzie Uczniowskim i Poczcie Sztandarowym. Po raz pierwszy przyznano tytuł Wolontariusza Roku.

I w końcu nastąpiła długo wyczekiwana przez uczniów chwila – ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach, by odebrać upragnione świadectwa. Teraz można planować wakacyjne wojaże! Życzymy wszystkim bezpiecznego i dobrze zaplanowanego wakacyjnego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!!!
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl