ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Żegnaj szkoło!

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego przypadające na  26 czerwca 2020 roku przebiegało w nietypowy sposób, ponieważ trzeba było zachować reżim sanitarny, spowodowany epidemią COVID-19 w naszym kraju. Wszyscy uczniowie ubrani w maseczki, zachowujący dystans społeczny, wyposażeni w rękawiczki jednorazowe spotkali się ze swoimi wychowawcami i panią Dyrektor, by odebrać wyczekiwane świadectwa ukończenia klasy. Pani Dyrektor Urszula Łabuda, uczniom wyróżniającym się w nauce, wręczyła nagrody książkowe oraz upominki za 100% frekwencję. Nauczyciele rozdali także nagrody z konkursów odbywających się w czasie nauki zdalnej.

Szczególnie ważny i podniosły był to dzień dla ósmoklasistów, którzy w mury naszej szkoły zawitali po długiej przerwie po raz ostatni. Odebrali oni świadectwa ukończenia szkoły i pożegnali się z nauczycielami, którzy przez wiele lat uczyli ich i wychowywali. Nie zabrakło wzruszeń i wspomnień oraz życzeń powodzenia w nowych szkołach i podejmowanych nowych wyzwaniach. Na pamiątkę pobytu w naszej szkole, każdy ósmoklasista otrzymał od wychowawczyni, pani Edyty Jurczak-Błaszczyk, pamiątkową fotoksiążkę ze zdjęciami od czasów oddziału przedszkolnego, aż po ostatnią klasę. Upominkami obdarowała ich także Rada Rodziców.

Świadectwa oraz zaświadczenia, które otrzymają po opublikowaniu wyników egzaminu, będą przepustką do ich wybranych szkół ponadpodstawowych. Wszyscy nauczyciele dołączyli się do życzeń oraz gratulacji tegorocznym Absolwentom.

Poniżej prezentujemy nagranie z Gminnego Konkursu Tanecznego - taniec polonez, w wykonaniu naszych uczniów i Absolwentów, który miał uświetnić  tegoroczną uroczystość  zakończenia roku szkolnego.

 

 
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie