Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014 / 2015

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie przyznał naszej szkole tytuł "SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW"  za działania podejmowane na rzecz rozwoju pasji i zainteresowań uczniów.

 

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Małopolski Konkurs Humanistyczny - 24 października 2014

Martyna Petrażycka kl. VI - etap rejonowy

Eryk Piekarski kl. V - etap rejonowy

opiekun: mgr Irena Szajewska

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - 6 listopada 2014

Martyna Petrażycka kl. VI - udział

Eryk Piekarski kl. V - udział

opiekun: mgr Anna Wieczorek

Małopolski Konkurs Matematyczny - 7 listopada 2014

Martyna Petrażycka - udział

Joanna Smajdor - udział

Wiktoria Gawrońska - udział

Karol Petrażycki - udział

Konrad Mróz - udział

Michał Popiela - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas IV - VI - 24 czerwca 2015

  • Martyna Petrażycka - Mistrz Ortografii w kl. VI
  • Wiktoria Bielatowicz - Mistrz Ortografii w kl. IV
  • Wiktoria Brdej i Eryk Piekarski - Mistrz Ortografii w kl. V

organizator: mgr Irena Szajewska, mgr Karolina Grzybowska

Szkolny Konkurs Matematyczny w kl. I "Mistrz Matematyki" - 23 czerwca 2015

  • Konrad Gawroński - I miejsce
  • Kacper Popiela - II miejsce
  • Kinga Mróz - III miejsce
  • Julia Galica, Maria Potoczek, Kacper Popardowski, Jakub Jurczak, Karol Kowalik, Kornel Piekarski - udział

organizator: mgr Urszula Łabuda

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Albus 2015" - 22 czerwca 2015

  • Eryk Piekarski - 11 miejsce - wyróżnienie
  • Martyna Galica - 13 miejsce - wyróżnienie

organizator: mgr Elżbieta Kulig

II Artystyczne Spotkania z ks. Jerzym Popiełuszką - ZS w Świniarsku -  3 czerwca 2015

  • Milena Smajdor - I miejsce w kat. literackiej
  • Milena Smajdor - II miejsce w kat. plastycznej
  • Bartosz Mirek, Karolina Dziubanowska, Wiktoria Bielatowicz, Wiktoria Pycha, Nikodem Olszak, Michał Popiela - udział

opiekun: Bożena Peciak, Marta Gródek - Piotrowska

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Let's Sing and Play" - ZS w Podegrodziu - 2 czerwca 2015

  • Martyna Petrażycka - I miejsce
  • Martyna Galica, Wiktoria Bielatowicz - udział

opiekun: mgr Anna Wieczorek, mgr Elżbieta Kulig

XIX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Czy znasz Ewangelię według św. Marka" - SP w Porębie Małej - 27 maja 2015

  • Wiktoria Pycha i Martyna Wróbel - udział

opiekun: mgr Marta Podobińska

Gminny Konkurs MISTRZ KLAWIATURY - ZS w Chomranicach - 26 maja 2015

  • Aleksandra Borek, Martyna Petrażycka i Karol Petrażycki - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

XVI Gminny Konkurs Ekologiczny w Januszowej - SP w Januszowej - 21 maja 2015

  • Martyna Petrażycka, Konrad Mróz - udział

opiekun: mgr Marta Potoczek

Gminny Konkurs Poetycki "Znów będą wakacje" - ZS w Chełmcu - 21 maja 2015

  • Angelika Gawrońska, Martyna Petrażycka - nagroda

opiekun: mgr Irena Szajewska

Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY" - 20 maja 2015

  • Martyna Wróbel, Franciszek Smajdor - wyróżnienie

opiekun: mgr Marta Podobińska, mgr Grzegorz Bączek

Gminny Konkurs Ortograficzny - ZS w Świniarsku - 8 maja 2015

  • Kinga Mróz, Milena Smajdor, Mateusz Bielatowicz - udział

opiekun: Bożena Peciak

Gminny Konkurs Języka Angielskiego - ZS w Piątkowej - 6 maja 2015

  • Sławomir Szkarłat, Franciszek Smajdor - udział

opiekun: mgr Anna Wieczorek

III Gminny Konkurs Matematyczny - ZS w Świniarsku - 30 kwietnia 2015

  • Martyna Petrażycka, Konrad Mróz - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

Gminny Konkurs Recytatorski - SP Januszowa - 15 kwietnia 2015

  • Maria Potoczek, Michał Jurczyński, Nikodem Olszak, Konrad Mróz - udział

opiekun: mgr Anna Wieczorek, mgr Marta Podobińska, mgr Marzena Poręba - Górak

Konkurs Kaligraficzny "BAKAŁARZ" - Wydawnictwo Promyczek - Stary Sącz - 14 kwietnia

  • Kinga Mróz, Maria Potoczek, Karol Kowalik, Aleksandra Pękala, Patrycja Wróbel - udział w finale

opiekun: mgr Anna Wieczorek, Bożena Peciak, mgr Marta Podobińska, mgr Marta Gródek - Piotrowska

Konkurs "Mój Region - Moja Duma, Moje Miasto - Moja Duma" - Fundacja Sądecka - 20 stycznia 2015

  • Eryk Piekarski - udział w finale

opiekun: mgr Robert Cempa

Szkolny Konkurs Recytatorski "W krainie wierszy Tuwima" - Biblioteka szkolna - 19 stycznia 2015

kat. 0 - I

  • Maria Potoczek - I miejsce
  • Kinga Mróz - II miejsce
  • Bartosz Brdej - III miejsce
  • Kornel Piekarski, Filip Kądziołka - wyróżnienie

kat. II - III

  • Jurczyński Michał , Franciszek Smajdor - I miejsce
  • Patrycja Wróbel - II miejsce
  • Dawid Porwoł - III miejsce
  • Aleksandra Pękala, Bartłomiej Gołąb - wyróżnienie

organizator: mgr Urszula Łabuda

Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Język angielski paszportem do Europy i świata" - SP w Niskowej - 14 stycznia 2015

  • Eryk Piekarski - V miejsce

opiekun: mgr Katarzyna Mróz

VIII Regionalny Przegląd Działań Artystycznych " Pod Skrzydłami Anioła 2014" - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu - 3 grudnia 2014

  • Eryk Piekarski - nagroda specjalna w kat. literackiej klas IV - VI

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

II Gminne Dyktando o "Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec" - ZS Świniarsko, SP w Rdziostowie - 29 listopada 2014

  • Martyna Wróbel, Wiktoria Brdej, Gracja Karpiel, Martyna Petrażycka i Aleksandra Borek - udział

opiekun: mgr Irena Szajewska, mgr Marzena Poręba - Górak

Ogólnopolski Konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej "Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz" - Akcja Katolicka - 5 listopada 2014

  • Michał Popiela - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

* * *

KONKURSY/PRZEGLĄDY ARTYSTYCZNE

Gminny Konkurs Plastyczny pn. ”Segreguj odpady – dbaj o siebie i środowisko” - LGD Korona Sądecka - lipiec 2015

  • Klasa V - II miejsce w kat. klas IV - VI
  • Klasa I i III - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska, mgr Anna Wieczorek, mgr Marta Potoczek

Konkurs Plastyczny "Sądecczyzna, moja mała ojczyzna" - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu - 17 czerwca 2015

  • Konrad Mróz - II miejsce

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Szkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Urokliwe miejsca Rdziostowa" - 11 czerwca 2015

w kategorii prace literackie:

I miejsce:

Milena Smajdor, Kacper Mirek, Angelika Gawrońska, Aleksandra Borek, Martyna Wróbel, Wiktoria Brdej

II miejsce:

Martyna Petrażycka, Konrad Mróz, Wiktoria Górowska

III miejsce:

Bartłomiej Gołąb

Wyróżnienie:

Wiktoria Pycha

w kategorii prace fotograficzne:

I miejsce:

Sebastian Miarczyński

II miejsce:

Angelika Gawrońska

w kategorii prace plastyczne – logo szkoły:

I miejsce:

Patrycja Wróbel

II miejsce:

Dawid Porwoł

III miejsce:

Rafał Gabryś

w kategorii prace plastyczne – słoneczniki:

I miejsce:

Maria Gołąb, Bartosz Smajdor, Maria Potoczek, Karol Kowalik, Kacper Popardowski, Konrad Gawroński

II miejsce:

Agnieszka Mróz, Urszula Peciak, Kinga Mróz, Jakub Jurczak, Kacper Popiela

III miejsce:

Ilona Pękala, Sebastian Miarczyński, Kinga Bielatowicz, Patrycja Kołacz, Ola Wójcik

Wyróżnienia:

Oliwia Bodziony, Kinga Bodziony, Julia Galica, Kornel Piekarski

w kategorii prace plastyczne – rysunki:

I miejsce:

Zuzanna Pierzchała, Bartłomiej Gołąb, Karolina Dziubanowska, Martyna Wróbel

II miejsce:

Oliwia Szkarłat, Eryk Piekarski

III miejsce:

Wiktoria Pycha

Wyróżnienia:

Wiktoria Górowska, Grzegorz Petrażycki, Wiktoria Brdej, Kacper Mirek, Wiktoria Bielatowicz, Joanna Smajdor, Karol Petrażycki.

 organizator: mgr Irena Szajewska, mgr Marta Gródek - Piotrowska

XVIII Małopolski Konkurs Plastyczno - Etnograficzny - Kraków - 1 czerwca 2015

  • Martyna Wróbel, Kacper Mirek - II miejsce

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Międzyszkolny Konkurs "Strachy na wróble" - Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu - 1 czerwca 2015

  • Oliwia Bodziony kl. I, Rafał Gabryś kl.III - nagroda
  • Maria i Bartłomiej Gołąb - wyróżnienie
  • Filip Kądziołka, Bartosz Brdej - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Uśmiech Dziecka" - CT ADeeM - ZS Świniarsko - 16 maja 2015

  • Kinga Bodziony i Kacper Popiela, Oliwia Bodziony i Karol Kowalik, Julia Galica i Kornel Piekarski, Kinga Mróz i Kacper Popardowski, Maria Potoczek i Konrad Gawroński, Ola Wójcik i Jakub Jurczak - I miejsce z wyróżnieniem
  • Piotr Łabuda - III miejsce

opiekun: mgr Anna Wieczorek

Gminny Konkurs Tradycji Wielkanocnych - ZS Piątkowa - 17 kwietnia 2015

  • Martyna Wróbel, kl. IV - nagroda
  • Mateusz Mróz, kl. IV - nagroda
  • Martyna i Patrycja Wróbel - nagroda
  • Patrycja Wróbel kl. III - nagroda
  • Kornel Piekarski, kl. I - nagroda
  • Maria Gołąb, kl. O - nagroda

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

XXI Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych - GOK Chełmiec - 10 kwietnia 2015

  • Klasa II - I miejsce

opiekun: Bożena Peciak

IX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Wyprawa w nieznane" - Powiatowy MDK w Starym Sączu - 9 kwietnia 2015

  • Karolina Dziubanowska kl. IV - wyróżnienie

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Parafialny Konkurs Palm - Parafia Marcinkowice - 5 kwietnia 2015

  • Klasa II - I miejsce

opiekun: Bożena Peciak

Szkolny Konkurs na Najładniejszą Pisankę - Samorząd Uczniowski - 31 marca 2015

  • Oliwia Tokarz, Sebastian Miarczyński, Maria Gołąb, Bartosz Smajdor, Szymon Mróz, Agnieszka Mróz, Wiktoria Bobrowska, Zuzanna Pierzchała, Urszula Peciak, Kacper Świerczek, Oliwia Król, Bartłomiej Gołąb, Patrycja Wróbel, Milena Smajdor, Julia Galica, Patryk Peciak, Radosław Krok, Ola Wójcik, Mateusz Bielatowicz, Kinga Mróz, Kornel Piekarski, Kinga Bodziony, Oliwia Bodziony, Kacper Popardowski, Karol Kowalik, Filip Kądziołka, Wiktoria Pycha, Jakub Mróz, Martyna Wróbel, Wiktoria Bielatowicz, Martyna Galica, Piotr Sołtys, Kamil Chmielowski, Mateusz Mróz - nagroda

organizator konkursu: mgr Marzena Poręba - Górak

Ogólnopolskie Konkursy w ramach akcji "Dni Przyjaciół Lasu" - etap szkolny - 10 marca 2015

Konkurs rysunkowy "Bajkowy Las"

  • Zuzanna Pierzchała - I miejsce
  • Bartosz Smajdor, Filip Kądziołka - II miejsce
  • Urszula Peciak - III miejsce

Konkurs rysunkowy "Drzewa Naszych Lasów"

  • Patrycja Wróbel kl. III - I miejsce
  • Maria Potoczek kl. I, Patrycja Mróz kl. II - II miejsce
  • Oliwia Bodziony kl. I - III miejsce

Konkurs multimedialny "Przyjaciel Lasu"

  • Wiktoria Pycha kl. IV - I miejsce
  • Martyna Wróbel kl. IV, Wiktoria Brdej kl. V - II miejsce
  • Martyna Galica kl. IV - III miejsce

organizator konkursu: mgr Marta Potoczek

Ogólnopolski Konkurs Poetycko - Plastyczny "Błogosławiona Karolino, Świeć nam przykładem" - ZS w Woli Radłowskiej - 19 lutego 2015

  • Maria Potoczek kl. I - wyróżnienie w kat. plastycznej

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ilustracja do utworu ks. Jana Twardowskiego" - Gimnazjum Nr 2 w Nowym Sączu - 9 lutego 2015

  • Martyna Wróbel kl. IV - I miejsce

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

XVI Nowosądecki Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych  - MOK w Nowym Sączu - 23 stycznia 2015

  • Aleksander Król, Kacper Mirek, Piotr Łabuda, Nikodem Olszak, Grzegorz Petrażycki, Eryk Piekarski - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Gminny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych "Przebierańcy w Klęczanach" - 15 stycznia 2015

  • Aleksander Król, Kacper Mirek, Piotr Łabuda, Nikodem Olszak, Grzegorz Petrażycki, Eryk Piekarski - III miejsce

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Gminny Konkurs Tradycji Bożonarodzeniowych "Tradycje naszą tożsamością" - ZS w Piątkowej - 12 stycznia 2015

  • Kinga i Konrad Mróz - I miejsce
  • Martyna i Patrycja Wróbel - I miejsce
  • Tadeusz i Franciszej Smajdor - I miejsce
  • Szymon Żelazko - II miejsce
  • Natalia i Jakub Mróz - II miejsce
  • Bartek i Kacper Mirek - III miejsce
  • Oliwia Bodziony - III miejsce

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Szkolny Konkurs na Stroik Świąteczny - Samorząd Uczniowski - 19 grudnia 2014

  • I miejsce: klasa II, III, IV
  • II miejsce: oddział przedszkolny, kl. I, kl. VI
  • III miejsce: kl. V

organizator: Samorząd Uczniowski, pani Marzena Poręba - Górak

Gminny Konkurs Plastyczno - Literacki "Wanda Chotomska - Dzieciom" - ZS w Piątkowej - 17 grudnia 2014

  • Kacper Popiela kl.I - III miejsce
  • Kinga Mróz, Maria Potoczek, Karol Kowalik kl.I - wyróżnienie
  • Konrad Gawroński, Radosław Krok - udział

opiekun: mgr Anna Wieczorek

Przegląd w ramach Dni Zamenhofa - MOK Nowy Sącz - 12 grudnia 2014

  • Martyna Wróbel, Patrycja Wróbel, Wiktoria Brdej, Kinga Górka, Mateusz Mróz, Sławomir Szkarłat, Aleksander Król, Piotr Łabuda - występy

opiekun: Jolanta Kieres

XII Wojewódzki Przegląd Plastyczny "Anioł" - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu - 12 grudnia 2014

  • Kacper Mirek - wyróżnienie w kat. wiekowej 10-12 lat
  • Martyna Wróbel, Patrycja Wróbel, Wiktoria Pycha - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Międzygminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - LGD "Korona Sądecka" - 7 grudnia 2014

  • Martyna i Patrycja Wróbel - II miejsce

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

XIX Międzyszkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - SP nr 3 w Nowym Sączu - 5 grudnia 2014

  • Tadeusz Smajdor - II nagroda
  • Patrycja Wróbel, Filip Kądziołka - wyróżnienie

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

VIII Regionalny Przegląd Działań Artystycznych " Pod Skrzydłami Anioła 2014" - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu - 3 grudnia 2014

  • Kinga Mróz - wyróżnienie w kat. plastycznej klas I - III
  • Kinga Bodziony, Julia Galica, Ola Wójcik, Kacper Popiela, Karol Kowalik, Konrad Gawroński, Patrycja Wróbel, Bartłomiej Gołąb, Wiktoria Brdej, Oliwia Szkarłat, Nikodem Olszak, Gracja Karpiel, Michał Popiela, Konrad Mróz, Martyna Petrażycka - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

I Międzyszkolny Konkurs Wokalno - Instrumentalny "GRAMmy na Tak!" - ZS w Świniarsku - 22 listopada 2014

  • Martyna Petrażycka - udział

opiekun: mgr Anna Wieczorek

Szkolny Konkurs na logo Szkoły Promującej Zdrowie - 27 października 2014

I miejsce Rafał Gabryś

II miejsce Martyna Wróbel, Seweryn Kaczewski

III miejsce Angelika Gawrońska, Kacper Popardowski

wyróżnienia:

Milena Smajdor,  Martyna Petrażycka, Jakub Mróz, Oliwia Szkarłat, Natalia Mróz, Wiktoria Brdej, Michał Popiela, Piotr Łabuda, Mateusz Mróz, Dawid Porwoł, Gracja Karpiel, Nikodem Olszak

organizator: mgr Marta Podobińska

Szkolny Konkurs na maskotkę Szkoły Promującej Zdrowie - 27 października 2014

I miejsce Patrycja Wróbel

II miejsce Angelika Gawrońska, Rafał Gabryś, Oliwia Bodziony, Kinga Mróz

III miejsce Milena Smajdor, Kacper Popardowski, Wiktoria Pycha,  Nikodem Olszak

wyróżnienia:

Rafał Gabryś, Eryk Piekarski, Natalia Mróz,Paulina Kołacz, Damian Górowski, Konrad Gawroński, Aleksander Król, Patrycja Mróz, Mateusz Mróz, Kacper Mirek, Kacper Popiela, Piotr Łabuda, Julia Galica, Michał Popiela, Martyna Petrażycka, Patrycja Kołacz, Marcelina Bober, Oliwia Szkarłat, Jakub Mróz

organizator: mgr Marta Podobińska

Konkurs plastyczny w ramach akcji społecznościowej "NO PROMIL, NO PROBLEM" - Gmina Chełmiec - 16 października 2014

  • Mateusz Mróz - nagroda
  • Karolina Dziubanowska, Martyna Wróbel, Nikodem Olszak, Piotr Łabuda, Eryk Piekarski, Karol Petrażycki, Wiktoria Górowska, Martyna Petrażycka - udział
  • klasa V - transparent

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

V Konkurs "Moja ulubiona postać bajkowa" - Europejskie Centrum "Koziołka Matołka" w Pacanowie - 7 października 2014

  • Kinga Mróz, Karol Kowalik, Maria Potoczek, Julia Galica, Patrycja Kołacz, Konrad Gawroński, Milena Smajdor, Patrycja Wróbel - udział

* * *

ZAWODY SPORTOWE

Bieg Małopolski - Krynica Zdrój - 5 września 2014

Klasy I - III dziewczyny

4 miejsce Sołtys Iwona - 00:02:52

5 miejsce Wróbel Martyna - 00:02:56

9 miejsce Wróbel Patrycja - 00:03:10

Klasy I - III chłopcy

  8 miejsce Smajdor Franciszek - 00:02:52

10 miejsce Szkarłat Bartosz - 00:02:54

13 miejsce Mróz Jakub - 00:03:31

14 miejsce Górowski Damian - 00:03:42

Klasy IV - VI chłopcy

24 miejsce Chmielowski Kacper - 00:02:26

opiekun: mgr Grzegorz Bączek, mgr Marta Podobińska, mgr Celina Pacholarz

 

Indywidualne Biegi Przełajowe - Wielogłowy - 25 września 2014

Wróbel Martyna - kl IV - udział

Chmielowski Kacper - kl IV - udział

Dziubanowska Karolina - kl IV - udział

Mróz Jakub - kl IV - udział

Mróz Mateusz - kl IV - udział

Sołtys Piotr - kl IV - udział

Borek Aleksandra - kl VI - udział

Gawrońska Angelika - kl VI - udział

Górowska Wiktoria - kl VI - udział

Mróz Konrad - kl VI - udział

Popiela Michał - kl VI - udział

Petrażycki Karol - kl VI - udział

Smajdor Joanna - kl VI - udział

Górka Kinga - kl V - udział

Szkarłat Oliwia - kl V - udział

Olszak Nikodem - kl V - udział

Łabuda Piotr - kl V - udział

Petrażycki Grzegorz - kl V - udział

Mirek Kacper - kl V - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej - ZS w Świniarsku - 16 października 2014

Łabuda Piotr - kl V

Mirek Kacper - kl V

Petrażycki Grzegorz - kl V

Popiela Michał - kl VI

Mróz Konrad - kl VI

Petrażycki Karol - kl VI

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Bieg Legionisty Marcinkowice - 29 października 2014

Wróbel Martyna - kl IV - 6 miejsce

Bielatowicz Wiktoria- kl IV - 7 miejsce

Pycha Wiktoria - kl IV

Sołtys Piotr - kl IV

Łabuda Piotr - kl V

Mirek Kacper - kl V

Petrażycki Grzegorz - kl V

Szkarłat Oliwia- kl V

Król Aleksander- kl V

 Popiela Michał - kl VI

Mróz Konrad - kl VI

Petrażycki Karol - kl VI

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej - „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - LKS Zawada Nowy Sącz - 19 listopada 2014

Łabuda Piotr - kl V

Mirek Kacper - kl V

Petrażycki Grzegorz - kl V

Olszak Nikodem - kl V

Król Aleksander- kl V

Sołtys Piotr - kl IV

Mróz Mateusz - kl IV

Chmielowski Kamil - kl IV

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

XIII Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec - UKS "Delfin" w Świniarsku - 28 maja 2015

Piotr Łabuda - VI miejsce

 

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl