Osiągnięcia w roku szkolnym 2015 / 2016

Szkoła Podstawowa w Rdziostowie otrzymała wyróżnienie
w  konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Krakowie
"Małopolska Szkoła z Pasją 2015".
Uroczysta gala odbyła się 7 grudnia 2015 roku
w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. Szkoła otrzymała statuetkę.

 

* * *

W Małopolskim Konkursie "Odblaskowa Szkoła" jesteśmy najlepszą szkołą w powiecie nowosądeckim. Zdobyliśmy 990 pkt i 11 miejsce w województwie. Przedstawiciele szkoły brali udział w uroczystej gali, która odbyła się 16 grudnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

* * *

W ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa szkoła otrzymała Certyfikat "Bezpieczna Szkoła". Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 30 września w Krakowie.

 

* * *

 

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny - 21 października 2015

Eryk Piekarski kl. VI - etap rejonowy

Gracja Karpiel kl. VI

Wiktoria Brdej kl. VI

Marcelina Bober kl. VI

opiekun: mgr Irena Szajewska, mgr Karolina Grzybowska

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - 15 października 2015

Eryk Piekarski kl. VI - udział

Martyna Galica kl. V - etap rejonowy

opiekun: mgr Anna Wieczorek, mgr Elżbieta Kulig

Małopolski Konkurs Matematyczny - 7 listopada 2015

Piotr Łabuda kl. VI

Nikodem Olszak kl. VI

Eryk Piekarski kl. VI

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

* * *

 

KONKURSY TEMATYCZNE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy - 22 października 2015

Wiktoria Brdej kl. VI, Gracja Karpiel kl. VI, Kacper Mirek kl. VI, Piotr Łabuda kl. VI, Nikodem Olszak kl. VI, Martyna Galica kl. V, Martyna Wróbel kl. V, Wiktoria Pycha kl. V - udział

opiekun: mgr Marta Potoczek

Małopolski Konkurs Biblijny - 20 października 2015

Martyna Galica kl. V, Martyna Wróbel kl. V, Wiktoria Pycha kl. V - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

 

* * *

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Konkurs Społeczno - Kulturalny - „SĄDECKI RAJCUŚ obserwuje – poszukuje – prezentuje” - Stowarzyszenie Szersze Horyzonty - Nowy Sącz- 23 czerwca 2016

Konkurs wiedzy:

  • Milena Smajdor - wyróżnienie I stopnia
  • Patryk Peciak - wyróżnienie II stopnia
  • Aleksandra Pękala - finalista
  • Jakub Mróz - finalista
  • Szymon Żelazko - finalista

Konkurs plastyczny:

  • Klasa I - laureat
  • Klasa II - laureat

opiekun: pani Bożena Peciak, pani Marta Podobińska, pani Anna Wieczorek

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "ALBUS" - Centrum Edukacji Szkolnej - Warszawa - 22 czerwca 2016

  • Martyna Galica - laureat

opiekun: pani Elżbieta Kulig

Szkolny Konkurs Literacki "Moja Gmina, Moje Miasto" - 22 czerwca 2016

Klasy IV - VI

I miejsce - Martyna Wróbel, Wiktoria Bielatowicz

II miejsce - Wiktoria Pycha, Partycja Wróbel

III miejsce - Bartłomiej Gołąb, Piotr Łabuda, Eryk Piekarski

organizator: pani Marta Gródek - Piotrowska, pani Irena Szajewska

III Artystyczne Spotkania z Księdzem Jerzym Popiełuszką - ZS w Świniarsku - 6 czerwca 2016

KONKURS LITERACKI:

KL. I- III SP

I miejsce- Milena Smajdor SP w Rdziostowie

KONKURS PLASTYCZNY:
I –III SP
Milena Smajdor – kl III – Rdziostów , „Czciciel Maryi Niepokalanej”
IV – VI  SP
Wiktoria Bielatowicz – kl. V – Rdziostów, „Kapłanie wierny aż do końca”
Wyróżnienie: Dawid Porwoł kl.IV

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska, pani Bożena Peciak

XII Małopolski Konkurs Literacki „Co kto może wymyślić?” - SP nr 101 w Krakowie - 3 czerwca 2016

  • Milena Smajdor - I nagroda

opiekun: pani Bożena Peciak

XII Gminny Konkurs "Mistrz Klawiatury" - ZS w Chomranicach - 25 maja 2016

  • Gracja Karpiel, Wiktoria Bielatowicz, Aleksander Król - udział

opiekun: pan Grzegorz Bączek

XVI Gminny Konkurs Literacki - ZS w Chełmcu - 24 maja 2016

  • Milena Smajdor - wyróżnienie
  • Gracja Karpiel - udział

opiekun: pani Bożena Peciak, pani Maria Rak

Międzygminny Konkurs  Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - ZS w Gródku nad Dunajcem - 19 maja 2016

  • Martyna Galica - VI miejsce

opiekun: pani Elżbieta Kulig

Biblioteka Publiczna w Nowym Sączu - 13 maja 2016

  • Wiktoria Brdej, Gracja Karpiel - V miejsce

opiekun: pani Maria Rak

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" - 12 maja 2016

  • Konrad Gawroński kl. II - wyróżnienie
  • Franciszek Smajdor kl. IV - wyróżnienie

opiekun: pani Urszula Łabuda, pan Grzegorz Bączek

Ogólnopolski Konkurs Matematyczne Preteksty - Firma MATEJUK - 11 maja 2016

  • Kacper Popardowski - wyróżnienie

opiekun: pani Urszula Łabuda

Gminny Konkurs Ortograficzny w Świniarsku - 11 maja 2016

  • Maria Gołąb kl. I, Maria Potoczek kl. II, Milena Smajdor kl. III - udział

opiekun: pani Marta Podobińska, pani Anna Wieczorek, pani Bożena Peciak

Gminny Konkurs Matematyczny uczniów klas VI - ZS w Świniarsku - 29 kwietnia 2016

  • Piotr Łabuda, Nikodem Olszak, Eryk Piekarski - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

Gminny Konkurs Języka Angielskiego uczniów klas III "Mały Mistrz Języka Angielskiego" ZS Piątkowa - 27 kwietnia 2016

  • Milena Smajdor - II miejsce
  • Aleksandra Pękala - udział

opiekun: mgr Anna Wieczorek

Szkolny Konkurs Ortograficzny - 26 kwietnia 2016

Kategoria klas I - III

  • I miejsce – Milena Smajdor z kl. III
  • II miejsce – Maria Potoczek z kl. II,
  • III miejsce – Kinga Mróz z kl. II,

Kategoria klas IV - VI

  • I miejsce - Gracja Karpiel
  • II miejsce - Wiktoria Brdej
  • III miejsce - Martyna Wróbel

organizator konkursu: mgr Anna Wieczorek, mgr Maria Rak

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - SP w Klęczanach - 22 kwietnia 2016

  • Martyna Galica, Wiktoria Pycha, Kamil Chmielowski, Mateusz Mróz - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Gminny Konkurs Recytatorski w Januszowej - SP w Januszowej - 13 kwietnia 2016

  • Maria Potoczek - II miejsce
  • Wiktoria Bobrowska, Michał Jurczyński - udział

opiekun: mgr Marta Podobińska, mgr Anna Wieczorek, mgr Maria Rak

Szachowy Turniej Finałowy Województwa Małopolskiego - MZSzach - Kraków - 13 kwietnia 2016

  • Kinga Mróz, Karol Kowalik, Radosław Krok, Kacper Popiela i Kacper Popardowski - udział

opiekun: mgr Urszula Łabuda

Konkurs historyczny "Mój region - moja duma, moje miasto - moja duma" - Fundacja Sądecka - 22 marca 2016

  • Martyna Galica, Mateusz Mróz, Eryk Piekarski - finalista

opiekun: mgr Robert Cempa

Szkolny Konkurs "Mistrz Pięknego Czytania" - 2 marca 2016

  • Maria Potoczek kl. II - Mistrz Czytania w klasach I - III
  • Gracja Karpiel kl. VI - Mistrz Czytania w klasach IV - VI
  • Damian Żelazko kl. I, Bartłomiej Gołąb kl. IV - wyróżnienie

organizator: mgr Maria Rak

VII Gminny Konkurs "Język angielski paszportem do Europy i świata" - SP Niskowa - 10 lutego 2016

  • Eryk Piekarski - V miejsce

opiekun: mgr Anna Wieczorek

Szkolny Konkurs Recytatorski "Jan Brzechwa Dzieciom" - 13 stycznia 2016

kategoria klas 0 - I

  • I miejsce - Wiktoria Bobrowska kl. I
  • II miejsce - Kamil Skowron kl. 0
  • III miejsce - Bartosz Brdej kl.0
  • wyróżenia: Oliwia Tokarz, Ilona Pękala, Filip Kądziołka, Sebastian Miarczyński

kategoria klas II - III

  • I miejsce - Maria Potoczek, Milena Smajdor
  • II miejsce - Mróz Kinga
  • III miejsce - Julia Galica

organizator: pani Urszula Łabuda

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" - etap szkolny - 8 stycznia 2016

  • Milena Smajdor - I miejsce
  • Patryk Peciak - II miejsce
  • Seweryn Kaczewski - III miejsce
  • Aleksandra Pękala - IV miejsce

organizator: pani Bożena Peciak

Ogólnopolski Konkurs Literacki  w ramach kampanii społecznej „No Promil - No Problem” - Gmina Chełmiec - 18 grudnia 2015

  • Milena Smajdor - wyróżnienie

opiekun: pani Bożena Peciak

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki  „Warto pomagać” w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - Gmina Chełmiec - 18 grudnia 2015

  • Milena Smajdor - laureat

opiekun: pani Bożena Peciak

Gminny Konkurs Plastyczno - Literacki "Opowiem Ci mój sen" - ZS Piątkowa - 17 grudnia 2015

  • Milena Smajdor - I miejsce
  • Seweryn Kaczewski - III miejsce

opiekun: p. Bożena Peciak

Gminny Konkurs Matematyczny "Mistrz Logicznego Myślenia" - ZS Librantowa - 1 grudnia 2015

  • Eryk Piekarski - II miejsce
  • Piotr Łabuda - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

Ogólnopolski Konkurs na zielnik w ramach projektu "Odejść na zawsze, by stale być blisko..." - Fundacja BO WARTO - Warszawa, 10 listopada 2015

  • Maria Potoczek - I miejsce
  • Oliwia Szkarłat, Nikodem Olszak - udział

opiekun: mgr Marta Potoczek

Sądecki Konkurs Czytelniczy "Bajkowy Pokaz Mody" - MTO Nowy Sącz - 10 listopada 2015

  • Oliwia Bodziony, Kinga Mróz, Kacper Popiela, Karol Kowalik, Kornel Piekarski - udział

opiekun: mgr Anna Wieczorek

Szkolny Konkurs Literacki w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" - Październik 2015

  • I miejsce: Milena Smajdor kl. III
  • II miejsce: Radosław Krok kl. II, Seweryn Kaczewski kl. III, Szymon Żelazko kl. III

organizator: p. Bożena Peciak

Szkolny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym - 19 października 2015

Klasa I

  • Zuzanna Pierzchała - I miejsce
  • Wiktoria Bobrowska - II miejsce
  • Maria Gołąb - III miejsce

Klasa II

  • Kacper Popardowski - I miejsce
  • Kacper Popiela - II miejsce
  • Konrad Gawroński - III miejsce

Klasa III

  • Seweryn Kaczewski - I miejsce
  • Milena Smajdor - II miejsce

organizator: mgr Urszula Łabuda

 

* * *

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja Gmina, Moje Miasto" - 22 czerwca 2016

Klasy 0 - III

I miejsce - Maria Potoczek kl. II

II miejsce - Patrycja Kołacz, Konrad Gawroński kl. II

III miejsce - Oliwia Bodziony, Kinga Mróz kl. II

Wyróżnienia: Kacper Popardowski, Kornel Piekarski kl. II

Klasy IV - VI

I miejsce - Patrycja Wróbel, Martyna Wróbel, Wiktoria Bielatowicz

II miejsce - Rafał Gabryś, Dawid Porwoł, Wiktoria Pycha

III miejsce - Mateusz Bielatowicz, Sławomir Szkarłat

Wyróżnienie: Franciszek Smajdor

organizator: pani Marta Gródek - Piotrowska, pani Irena Szajewska

Gminny Konkurs Literacko - Fotograficzny - SP Marcinkowice - 15 czerwca 2016

  • Martyna Wróbel, Nikodem Olszak - wyróżnienie
  • Kacper Mirek, Mateusz Bielatowicz - udział

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Szkolny Konkurs "Promocja zdrowia - potrawy i dekoracja stołu" - 1 czerwca 2016

I miejsce - klasa IV

II miejsce - klasa II i oddział przedszkolny

III miejsce - klasa III

organizator: pani Marta Podobińska

Konkurs regionalny "Co w lesie żyje" - Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu - 1 czerwca 2016

W kategorii klas 0 - III wyróżnienia otrzymali:

  • Maria Gołąb kl. I
  • Wiktoria Bobrowska kl.I

W kategorii klas IV - VI wyróżnienia otrzymali:

  • Patrycja Wróbel kl. IV
  • Bartłomiej Gołąb kl. IV

opiekun: pani Bożena Peciak, pani Marta Podobińska, pani Marta Gródek - Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Rysunkowy "Leśna rodzina" - etap szkolny - Towarzystwo Przyjaciół Lasu - 29 kwietnia 2016

  • I miejsce:     Wiktoria Bobrowska z kl. I - praca wysłana na konkurs ogólnopolski

                                    Filip Kądziołka z przedszkola - praca wysłana na konkurs ogólnopolski

  • II miejsce:    Zuzanna Pierzchała z kl. I

                                    Urszula Peciak z kl. I

  • III miejsce:   Maria Gołąb z kl. I

                                    Sebastian Miarczyński z kl. I

organizator szkolny: pani Marta Potoczek

Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny Bakałarz'2016 - Wydawnictwo Promyczek Dobra - Kraków - 15 kwietnia 2016

  • Maria Gołąb, Urszula Peciak, Maria Potoczek, Kinga Mróz - finalistki

opiekun: pani Marta Podobińska, pani Anna Wieczorek

X Powiatowy Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku - Wiosna" PMDK w Starym Sączu - 14 kwietnia 2016

  • Karolina Dziubanowska - wyróżnienie

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

XXII Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych Gminy Chełmiec - 8 kwietnia 2016

  • Klasa I - I miejsce
  • Klasa III - II miejsce

opiekun: pani Bożena Peciak, pani Marta Podobińska

XIII Gminny Konkurs Tradycji Wielkanocnych - ZS w Piątkowej - 18 marca 2016

  • Koszyki pełne rozmaicie zdobionych pisanek:

I miejsce: Koło Bibułkarskie

II miejsce: Bartosz Brdej

wyróżnienia:

Jakub Mróz

  • Ozdoby świąteczne:

III miejsce: Ola Wójcik

wyróżnienia:

Patrycja Mróz

  • Palmy regionalne:

I miejsce: Szymon Żelazko

  • Palmy dziecięce:

I miejsce: Koło Bibułkarskie

wyróżnienia:

Mateusz Mróz

  • Krzyżyki do pól:

II miejsce: Wróbel Patrycja

II miejsce: Filip Kądziołka

III miejsce: Maria Gołąb

  • Krzyżyki nad drzwi domów:

I miejsce: Patrycja Wróbel

I miejsce: Filip Kądziołka

II miejsce: Bartłomiej Gołąb

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska, pani Jolanta Żuchowicz

Szkolny Konkurs "Najładniejsza Kartka Wielkanocna" - Samorząd Uczniowski - 18 marca 2016

Prace nagrodzone:

  • Urszula Peciak, Bartłomiej Gołąb, Martyna Wróbel, Patrycja Wróbel, Patrycja Świerczek, Wiktoria Bobrowska

Wyróżnienia przyznano:

  • Wiktoria Pycha, Mateusz Mróz, Oliwia Król, Kacper Świerczek, Bartosz Smajdor

organizator: Samorząd Uczniowski, pani Maria Rak

XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycko - Plastyczny "Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem" - ZSP w Woli Radłowskiej - 11 marca 2016

  • Maria Potoczek kl. II - II miejsce

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ilustracja do utworu ks. Jana Twardowskiego" - Gimnazjum Nr 2 w Nowym Sączu - 18 lutego 2016

  • Patrycja Wróbel - III miejsce

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

XXV Przegląd Grup Kolędniczych Gminy Chełmiec w Klęczanach - GOK - 21 stycznia 2016

  • Grupa kolędnicza "Z turoniem"   II miejsce 
  • Skład grupy: Aleksander Król, Kacper Mirek, Piotr Łabuda, Nikodem Olszak, Grzegorz Petrażycki, Eryk Piekarski

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska, pani Urszula Łabuda

Szkolny Konkurs "Najpiękniejsza Ozdoba Świąteczna" - Samorząd Uczniowski - 22 grudnia 2015

Kl. 0 – III

Osoby nagrodzone:

Julia Galica – kl. II

Bartłomiej Mirek – kl. III

Radosław Krok – kl. II

Karolina Piotrowska – kl. 0

Wyróżnienia:

Maria Gołąb – kl. I

Szymon Żelazko – kl. III

Kacper Świerczek – kl. I

Oliwia Król – kl. I

Patrycja Świerczek – kl. 0

Filip Kądziołka – kl. 0

Jakub Mróz – kl. III

Kl. IV – VI

Osoby nagrodzone:

Martyna Galica – kl. V

Patrycja Wróbel – kl. IV

Martyna Wróbel – kl. V

Wyróżnienia:

Natalia Mróz – kl. VI

Damian Górowski – kl. IV

Rafał Gabryś – kl. IV

organizator: mgr Karolina Grzybowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  w ramach kampanii społecznej „No Promil - No Problem” - Gmina Chełmiec - 18 grudnia 2015

  • Seweryn Kaczewski, Nikodem Olszak  - laureat
  • Patrycja i Martyna Wróbel - wyróżnienie

opiekun: pani Bożena Peciak, pani Marta Gródek - Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zdrowe zagranie” w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - Gmina Chełmiec - 18 grudnia 2015

  • Karolina Dziubanowska - laureat

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

II Gminny Konkurs Tradycji Bożonarodzeniowych 2015 - ZS Piątkowa - 18 grudnia 2015

kategoria: podłaźniczka tradycyjna

I miejsce: klasa VI - Wiktoria Brdej, Marcelina Bober, Kinga Górka, Gracja Karpiel, Natalia Mróz, Oliwia Szkarłat

kategoria: szopki kolędnicze

I miejsce - Bartosz i Kacper Mirek

                    Maria i Bartosz Gołąb

                    Bartosz Brdej

                    Wiktoria Brdej

                    Filip Kądziołka

                    Martyna i Patrycja Wróbel

II miejsce: Patrycja Kołacz

III miejsce: Sebastian Miarczyński         

wyróżnienie: Oliwia Bodziony, Martyna i Julia Galica

kategoria: pająki

I miejsce: Bartosz i Kacper Mirek

II miejsce: Damian i Szymon Żelasko

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

XIII Wojewódzki Przegląd Plastyczny "Anioł"  - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu - 17 grudnia 2015

  • Jakub Mróz kl. III - wyróżnienie

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Konkurs Plastyczny - Małe Wielkie Marzenia - Kasa Stefczyka - 16 grudnia 2015

  • Klasa I - nagroda

opiekun: mgr Marta Podobińska

XIV Przegląd Gawędziarzy Ludowych - „LACHOSKIE GODONIE 2015” - GOK Podegrodzie - 12 grudnia 2015

  • Bartłomiej Gołąb - wyróżnienie

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

XX Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - SP nr 3 Nowy Sącz - 10 grudnia 2015

  • Bartosz i Kacper Mirek - I miejsce
  • Patrycja i Martyna Wróbel - wyróżnienie

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

Szkolny Konkurs - Grafika Komputerowa w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" - Październik 2015

  • Konrad Gawroński - wyróżnienie

organizator: mgr Anna Wieczorek

Szkolny Konkurs Plastyczny w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" - Październik 2015

Kl. O

Nagrodzone prace

  1. Artur Kowalik
  2. Filip Kądziołka
  3. Karolina Piotrowska
  4. Anna Wójcik
  5. Oliwia Tokarz
  6. Bartosz Smajdor

Wyróżnienia: Agnieszka Mróz, Ilona Pękala, Bartosz Brdej                                                    

Kl. I

Nagrodzone prace

  1. Wiktoria Bobrowska
  2. Kinga Bielatowicz
  3. Zuzanna Pierzchała
  4. Damian Żelazko

Wyróżnienia: Zuzanna Bober, Paulina Kołacz, Oliwia Król, Kacper Świerczek, Urszula Peciak, Sebastian Miarczyński, Maria Gołąb                                   

Kl. II

Nagrodzone prace

  1. Radosław Krok
  2. Maria Potoczek
  3. Konrad Gawroński
  4. Karol Kowalik
  5. Kacper Popardowski
  6. Kornel Piekarski

Wyróżnienia: Ola Wójcik, Kinga Bodziony, Kinga Mróz, Patrycja Kołacz, Jakub Jurczak, Oliwia Bodziony

Kl. III

Nagrodzone prace

  1. Seweryn Kaczewski
  2. Szymon Żelazko
  3. Milena Smajdor
  4. Jakub Mróz
  5. Bartosz Mirek
  6. Aleksandra Pękala

Wyróżnienia: Patryk Peciak, Patrycja Mróz

Kl. IV

Nagrodzona praca

Patrycja Wróbel

Kl. V

Nagrodzone prace

  1. Martyna Wróbel
  2. Karolina Dziubanowska
  3. Mateusz Mróz

Wyróżnienia: Wiktoria Pycha

Kl. VI

Nagrodzona praca

Eryk Piekarski

Wyróżnienia: Wiktoria Brdej

organizator: mgr Anna Wieczorek, mgr Marta Gródek - Piotrowska

Gminny Konkurs Plastyczny pn. ”Segreguj odpady – dbaj o siebie i środowisko”

  • Klasa VI - II miejsce w kat. klas IV - VI

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

* * *

 

ZAWODY SPORTOWE

 

Bieg Małopolski - Festiwal Biegowy -  Krynica Zdrój - 11 września 2015

Klasy I - III dziewczyny - Finał

  • 2 miejsce Aleksandra Pękala - 00:02:20 - stypendium sportowe
  • 7 miejsce Patrycja Wróbel - 00:02:34

Klasy I - III chłopcy - Finał

  • 2 miejsce Patryk Peciak - 00:02:26 - stypendium sportowe

Klasy IV - VI dziewczyny - Finał

  • 19 miejsce Wiktoria Pycha - 00:02:40
  • 28 miejsce Martyna Wróbel - 00:02:46

Klasy IV - VI chłopcy- Finał

  • 26 miejsce Grzegorz Petrażycki - 00:02:32

Patrycja Mróz, Bartłomiej Gołąb, Sławomir Szkarłat, Iwona Sołtys, Mateusz Mróz, Piotr Sołtys, Kamil Chmielowski, Jakub Mróz, Wiktoria Brdej, Marcelina Bober, Kacper Mirek, Aleksander Król, Piotr Łabuda, Nikodem Olszak, Eryk Piekarski - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek, mgr Marta Podobińska, mgr Celina Pacholarz, mgr Urszula Łabuda

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w halowej piłce nożnej - ZS Świniarsko - 13 października 2015

  • II miejsce - drużyna w składzie: Petrażycki Grzegorz, Łabuda Piotr, Mirek Kacper, Olszak Nikodem, Chmielowski Kamil i Szkarłat Sławomir

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

Bieg Legionisty - Marcinkowice - 3 listopada 2015

  • IV miejsce - Peciak Patryk
  • Szkarłat Oliwia, Mirek Kacper, Aleksander Król, Pękala Aleksandra, Wróbel Martyna, Pycha Wiktoria, Bielatowicz Wiktoria, Sołtys Piotr, Sołtys Iwona, Smajdor Franciszek - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w koszykówce - SP Marcinkowice - 18 grudnia 2015

  • IV miejsce - drużyna w składzie: Petrażycki Grzegorz, Łabuda Piotr, Mirek Kacper, Olszak Nikodem, Piekarski Eryk i Szkarłat Sławomir

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec - ZS w Świniarsku - 5 maja 2016

  • Piotr Łabuda - VI miejsce

Szkolne zawody zręcznościowe - 10 czerwca 2016

W kategorii Dziewczynki 0 - III medale otrzymały:

za I miejsce – Mróz Patrycja

za II miejsce – Mróz Kinga

za III miejsce – Król Oliwia

w kategorii Chłopcy 0 - III medale otrzymali:

za I miejsce – Peciak Patryk

za II miejsce – Gawroński Konrad

za III miejsce – Świerczek Kacper

Zawody strzeleckie w klasach IV - VI

W kategorii Dziewczęta IV - VI  puchary otrzymały:

za I miejsce – Brdej Wiktoria

za II miejsce – Wróbel Martyna

za III miejsce – Pycha Wiktoria.

W kategorii Chłopcy IV - VI puchary otrzymali:

za I miejsce – Olszak Nikodem

za II miejsce – Górowski Damian

za III miejsce – Smajdor Franciszek

organizator: WKŁ "Jeleń" z Krynicy - Zdroju

SZKOLNY MISTRZ SPORTU - 22 czerwca 2016:

Oddział przedszkolny:

  • Pękala Ilona
  • Brdej Bartosz

 

Klasy I – III

  • Pękala Aleksandra
  • Peciak Patryk

 

Klasy IV – VI

  • Karpiel Gracja
  • Petrażycki Grzegorz

organizator: pan Grzegorz Bączek

 

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl