Osiągnięcia w roku szkolnym 2016 / 2017

W Małopolskim Konkursie "Odblaskowa Szkoła" zajęliśmy VII miejsce w województwie  i jesteśmy najlepszą szkołą w powiecie nowosądeckim. Przedstawiciele szkoły brali udział w uroczystej gali, która odbyła się 13 grudnia 2016r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

 

*  *  *

 

Małopolski Związek Szachowy w Krakowie przyznał naszej szkole Dyplom Uznania za wkład pracy i zaangażowanie w rozwój programu "Edukacja przez Szachy w Szkole" w województwie małopolskim. Okolicznościowy grawer został wręczony podczas Turnieju Szachowego w Tauron Arena w Krakowie w dniu 5 kwietnia 2017r.

*  *  *

 

Szkoła Podstawowa w Rdziostowie otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Projekcie Ekologicznym "Ekoszkoła 2017" w kategorii prezentacja multimedialna. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 7 czerwca 2017r. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim Delegatura w Tarnowie.

 

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny - 21 października 2016

Milena Smajdor kl. IV

Martyna Galica kl. VI

opiekun: mgr Maria Rak

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - 15 października 2016

Martyna Galica kl. VI - etap rejonowy

Sławomir Szkarłat kl. V - etap rejonowy

opiekun: mgr Anna Wieczorek, mgr Elżbieta Kulig

Małopolski Konkurs Matematyczny - 7 listopada 2016

Martyna Wróbel, Martyna Galica, Jakub Mróz, Wiktoria Pycha, Mateusz Mróz, Franciszek Smajdor

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

* * *

 

KONKURSY TEMATYCZNE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Małopolski Konkurs Biblijny - 20 października 2016

Martyna Galica kl. VI, Martyna Wróbel kl. VI, Wiktoria Pycha kl. VI, Wiktoria Bielatowicz kl. VI - udział

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE


II PÓŁROCZE

 

Szkolny Międzyklasowy Konkurs Matematyczny o tytuł "Mistrza Matematyki 2017" - 23 czerwca 2017r.

  • klasa I - Urszula Peciak
  • klasa II - Radosław Krok
  • klasa III - Kacper Popardowski
  • klasa IV - Szymon Żelazko
  • klasa V - Sławomir Szkarłat
  • klasa VI - Martyna Galica

organizator: pani Bożena Peciak, pani Marta Podobińska, pani Urszula Łabuda, pan Grzegorz Bączek

Gminny Konkurs Literacko - Fotograficzny "Piękno i historia mojej Małej Ojczyzny" - SP Marcinkowice - 19 czerwca 2017r.

  • Seweryn Kaczewski - I miejsce
  • Sławomir Szkarłat - III miejsce

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czysta Małopolska" - Kuratorium Oświaty w Krakowie - 13 czerwca 2017r.

  • Filip Kądziołka - finalista

opiekun: pani Iwona Nowak

Szkolny Konkurs "Urokliwe miejsca Małopolski i Polski" - 12 czerwca 2017r.

PRACE PLASTYCZNE  Klasy 0 - 3:

I miejsce –      Maria Potoczek

II miejsce –     Oliwia Bodziony,

III miejsce –   Oliwia Król, Kinga Bielatowicz

Wyróżnienia: Patrycja Kołacz, Konrad Gawroński, Maria Gołąb

Klasy 4 - 6:

I miejsce -       Wiktoria Bielatowicz

II miejsce -      Martyna Wróbel, Seweryn Kaczewski

III miejsce -    Wiktoria Pycha

Wyróżnienie – Milena Smajdor, Michał Jurczyński

PRACE LITERACKIE Klasy 4 – 6:

I miejsce -       Milena Smajdor

II miejsce –     Patrycja Wróbel

III miejsce –   Mateusz Bielatowicz

PRACE MULTIMEDIALNE Klasy 4-6:

I miejsce -       Wiktoria Bielatowicz

II miejsce –     Wiktoria Pycha

III miejsce –   Karolina Dziubanowska, Martyna Wróbel

PRACE GRUPOWE - PLAKAT

I miejsce  -       Kinga Mróz, Maria Potoczek, Jakub Jurczak, Kacper Popardowski

II miejsce –     Amelia Potoczek, Patrycja Świerczek, Anna Wójcik, Karolina Piotrowska, Wiktor Dziubanowski

III miejsce –   Kornel Piekarski, Karol Kowalik, Konrad Gawroński, Kacper Popiela

                   -    Oliwia Bodziony, Kinga Bodziony, Patrycja Kołacz, Ola Wójcik

PRACE GRUPOWE - LAPBOOK

I miejsce -       Zuzanna Bober, Agnieszka Mróz, Urszula Peciak, Bartosz Smajdor, Oliwia Tokarz

II miejsce –     Bartosz Brdej, Maksymilian Zwolenik, Damian Żelazko, Szymon Mróz, Sebastian Miarczyński

Organizator: pani Marta Gródek - Piotrowska, pani Irena Szajewska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  "Sądecki Rajcuś" - Stowarzyszenie Szersze Horyzonty - 7 czerwca 2017r.

Zuzanna Bober, Sebastian Miarczyński, Urszula Peciak, Bartosz Smajdor, Oliwia Tokarz - II miejsce

opiekun: pani Bożena Peciak

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Sądecki Rajcuś" - Stowarzyszenie Szersze Horyzonty - 7 czerwca 2017r.

  • Kacper Popiela - wyróżnienie I stopnia

opiekun: pani Anna Sarata

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja korona i sukienka dla Matki Bożej i Jej Syna - Promyczek Dobra - 1 czerwca 2017r.

  • Filip Kądziołka - nagroda

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Ogólnopolski Jasnogórski Konkurs Historyczny - Promyczek Dobra - 1 czerwca 2017r.

  • Milena Smajdor, Patryk Peciak - finalista

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Gminny Konkurs Poetycki "Szkoła moich marzeń" - ZS Chełmiec - 29 maja 2017r.

  • Milena Smajdor - wyróżnienie

opiekun: pani Maria Rak

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Moja Przygoda w Muzeum" - Muzeum Okręgowe w Nowym Saczu - 19 maja 2017r.

  • Karolina Dziubanowska - laureat

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Gminny Konkurs "Mały Mistrz Języka Angielskiego" ZS Piątkowa - 19 maja 2017r.

  • Julia Galica, Kacper Popiela - udział

opiekun: pani Anna Sarata

Gminny Konkurs Ekologiczny "Pokonamy SMOG" - Gmina Chełmiec - 16 maja 2017r.

  • Kinga Bielatowicz, Maria Gołąb, Monika Mróz, Zuzanna Pierzchała - III miejsce

opiekun: pani Marta Potoczek, pani Marta Podobińska

Gminny Konkurs Ekologiczny w Januszowej - SP Januszowa - 16 maja 2017r.

  • Wiktoria Pycha, Martyna Wróbel - II miejsce

opiekun: pani Marta Potoczek

Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY" - 15 maja 2017r.

  • Konrad Gawroński, Franciszek Smajdor - wyróżnienie

opiekun: pani Urszula Łabuda, pan Grzegorz Bączek

Gminny Konkurs Ortograficzny w Świniarsku - ZS  Świniarsko - 11 maja 2017r.

  • Damian Żelazko, Kinga Bielatowicz, Konrad Gawroński - udział

opiekun: pani Bożena Peciak, pani Marta Podobińska, pani Anna Sarata

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Rogaś i inni" - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu - 8 maja 2017r.

  • Kinga Mróz - wyróżnienie

opiekun: pani Anna Sarata

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" - 7 maja 2017r.

  • Kinga Mróz, Julia Galica, Szymon Żelazko, Milena Smajdor, Sławomir Szkarłat, Martyna Galica - udział

organizator: pani Anna Sarata

Gminny Konkurs "Konstytucja 3 Maja w formie lapbooka" - SP Rdziostów - 28 kwietnia 2017r.

  • Patrycja Wróbel - III miejsce
  • Kacper Popardowski, Sławomir Szkarłat - wyróżnienie

opiekun: pani Maria Rak, pani Anna Sarata

XXIII Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych - GOK Chełmiec - 28 kwietnia 2017

  • I miejsc klasa IV w kat. palm wysokich
  • I miejsce klasa I w kat. palm średnich i małych

V Gminny Konkurs Matematyczny w Świniarsku - ZS Świniarsko - 27 kwietnia 2017

  • Martyna Galica, Martyna Wróbel, Wiktoria Pycha - udział

opiekun: pan Grzegorz Bączek

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - SP Klęczany - 12 kwietnia 2017

  • Martyna Galica, Wiktoria Pycha, Kamil Chmielowski i Mateusz Mróz - V miejsce

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania - 9 kwietnia 2017

  • Wiktoria Pycha, Martyna Galica, Wiktoria Bielatowicz -

organizator: pani Maria Rak

Parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych - Parafia Marcinkowice - 9 kwietnia 2017

  • Klasa I - II miejsce
  • Klasa IV - II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny "BAKAŁARZ" - Promyczek Dobra - 6 kwietnia 2017

  • Bartosz Smajdor, Urszula Peciak, Marysia Potoczek i Kinga Mróz - finalista konkursu

opiekun: pani Bożena Peciak, pani Anna Sarata

Gminny Konkurs Recytatorski  - SP Januszowa - 5 kwietnia 2017

  • Wiktoria Bobrowska, Maria Potoczek - udział

opiekun: pani marta Podobińska, pani Anna Sarata

Turniej Finałowy Projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole" - MZSz w Krakowie - 5 kwietnia 2017

  • Kinga Bielatowicz - V miejsce w województwie
  • Konrad Garwoński, Kacper Popardowski, Kacper Popiela, Radosław Krok, Karol Kowalik - udział

opiekun: pani Urszula Łabuda

XIV Gminny Konkurs Tradycji Wielkanocnych - ZS Piątkowa - 4 kwietnia 2017

PALMY

I miejsce -  Damian Żelazko – Rdziostów

III miejsce - Szkółka bibułkarska – Rdziostów

KOSZYCZKI TRADYCYJNE

II miejsce - Patrycja Mróz– Rdziostów

KOMPOZYCJE WIELKANOCNE

I miejsce -  Mateusz Mróz – Rdziostów

II miejsce -  Jakub Mróz – Rdziostów

KARTKI

I miejsce - Urszula Peciak – Rdziostów

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Powiatowy Konkurs "Sztuka recyklingu - drugie życie śmieci" - Fundacja Sądecka - 2 kwietnia 2017

  • Patrycja Mróz, Piotr Sołtys, Wiktoria Pycha, Martyna Galica, Mateusz Mróz, Jakub Mróz - udział

opiekun: pani Marta Potoczek

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Mój Region – Moja Duma. Moje miasto – Moja Duma” - Fundacja Sądecka - 29 marca 2017

  • Martyna Galica, Wiktoria Pycha - finalistki konkursu

opiekun: pan Robert Cempa

II Turniej Szachowy Pięciu Gmin - Brzezna - 25 marca 2017

  • Popardowski Kacper, Gawroński Konrad, Bielatowicz Kinga, Krok Radosław, Kowalik Karol, Popiela Kacper, Piekarski Kornel i Mróz Kinga - udział

opiekun: pani Urszula Łabuda

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ilustracja do utworu ks. Jana Twardowskiego" - Gimnazjum Nr 2 w Nowym Sączu - 21 marca 2017r.

  • Karolina Dziubanowska - II miejsce
  • Milena Smajdor - wyróżnienie

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki "Błogosławiona Karolino - świeć nam przykładem"- ZS w Woli Radłowskiej - 16 marca 2017

  • Maria Potoczek - wyróżnienie

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

IX Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Język angielski paszportem do Europy i świata” - SP w Niskowej - 9 marca 2017r.

  • Martyna Galica - I miejsce

opiekun: pani Anna Sarata

I PÓŁROCZE

XV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny - Kraków - 25 stycznia 2017r.

  • Martyna Wróbel - wyróżnienie

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Chomranicach - ZS w Chomranicach - 12 stycznia 2017r.

  • Patrycja Mróz, Wiktoria Piotrowska, Ola Pękala, Milena Smajdor, Patrycja Wróbel, Michał Jurczyński, Mateusz Bielatowicz, Bartek Gołąb, Mateusz Mróz - III miejsce

opiekun: pani Celina Pacholarz

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "KAKTUS" - etap szkolny - 5 stycznia 2017r.

  • Konrad Gawroński, Kinga Mróz, Kacper Popiela - udział

organizator: pani Anna Sarata

Szkolny Konkurs na Najładniejszą Ozdobę Świąteczną - Samorząd Uczniowski - 22 grudnia 2016

Nagrodę otrzymali uczniowie:

  • Bartosz Smajdor - kl. I
  • Oliwia Tokarz - kl. I
  • Sebastian Miarczyński - kl. I
  • Wiktoria Bobrowska - kl. II
  • Maria Gołąb - kl. II
  • Zuzanna Pierzchała - kl. II
  • Seweryn Kaczewski - kl. IV
  • Milena Smajdor - kl. IV
  • Sławomir Szkarłat - kl. V

organizator: Samorząd Uczniowski, pani Anna Sarata

Małopolski Konkurs Plastyczny w ramach akcji "No Promil, No Problem" - Urząd Gminy w Chełmcu - 21 grudnia 2016

  • Martyna Wróbel - laureat
  • Karolina Dziubanowska, Wiktoria Pycha, Patrycja Wróbel, Bartosz Smajdor

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

XXI Międzyszkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - SP Nr 3 w Nowym Sączu - 9 grudnia 2016

  • Patrycja Wróbel, Martyna Wróbel - I miejsce

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

X Wojewódzki Przegląd Działań Artystycznych "Pod skrzydłami anioła" - kat. plastyczna "Moja kartka bożonarodzeniowa" - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu - 9 grudnia 2016

  • Artur Kowalik - oddział przedszkolny - nagroda

opiekun: pani Iwona Nowak

XX Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”- Pałac Młodzieży w Nowym Sączu - 7 grudnia 2016

  • Kinga Mróz - kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego

opiekun: pani Anna Sarata

IV Gminne Dyktando o "Złote Pióro Wójta Gminy Chełmiec" - ZS Świniarsko - 2 grudnia 2016

  • Milena Smajdor - V miejsce

opiekun: pani Maria Rak

Szkolny Konkurs Recytatorski - 2 grudnia 2016

klasy 0 - I
I miejsce - Wiktor Dziubanowski
II miejsce - Artur Bodziony
III miejsce Sebastian Miarczyński i Artur Kowalik
 
Wyróżnienia:
Piotrowska Karolina i Bartosz Smajdor
 
klasy II- III
I miejsce - Wiktoria Bobrowska
II miejsce - Maria Potoczek
III miejsce - Mróz Kinga
 
Wyróżnienia:
Bielatowicz Kinga
Król Oliwia

organizator: pani Maria Rak

Gminny Konkurs Matematyczny "Mistrz Logicznego Myślenia" - ZS Librantowa - 1 grudnia 2016

  • Martyna Wróbel - udział
  • Wiktoria Pycha - udział

opiekun: pan Grzegorz Bączek

Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznych  - ZS Chełmiec - 12 listopada 2016

  • Martyna Wróbel, Wiktoria Pycha, Patrycja Wróbel, Milena Smajdor, Ola Pękala, Michał Jurczyński, Mateusz Bielatowicz, Franciszek Smajdor, Patryk Peciak - udział

opiekun: pani Celina Pacholarz

Szkolny Konkurs Wiedzy w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" - 12 października 2016

Kategoria klas I-II

  • Oliwia Tokarz kl. I - I miejsce
     

Kategoria klas III-IV

  • Kacper Popiela kl. III - I miejsce

organizator: pani Anna Sarata, pani Marta Gródek - Piotrowska

Szkolny Konkurs Plastyczny w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" - 12 października 2016

Kategoria klas O-III

Nagrodzone prace:

  • Urszula Peciak – kl. I, Wiktoria Bobrowska – kl. II, Kacper Świerczek – kl. II, Kinga Mróz – kl. III, Kacper Popiela – kl. III, Konrad Gawroński – kl. III, Filip Kądziołka – kl. O, Maria Potoczek – kl. III, Patrycja Świerczek – kl. O, Kacper Popardowski – kl. III, Karol Kowalik – kl. III, Jakub Jurczak – kl. III, Bartosz Smajdor – kl. I, Kinga Bielatowicz – kl. I

     
  • Wyróżnienia: Kornel Piekarski kl. III, Artur Kowalik kl. O, Kinga Bodziony kl. III, Ania Wójcik kl .O, Julia Galica kl. III

Kategoria klas IV-VI

Nagrodzone prace:

  • Patrycja Mróz – kl. IV, Seweryn Kaczewski kl. IV, Wiktoria Bielatowicz – kl. VI, Sławomir Szkarłat - kl. V, Patrycja Wróbel - kl. V, Wiktoria Pycha - kl.VI, Martyna Wróbel - kl. VI, Milena Smajdor - kl. IV

Wyróżnienia: Kacper Tobiasz kl. IV, Mateusz Mróz kl. VI, Martyna Galica kl. VI

organizator: pani Anna Sarata

Szkolny Konkurs Literacki w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" - 12 października 2016

  • I miejsce – Milena Smajdor kl. IV
  • II miejsce – Mateusz Bielatowicz kl. V
  • III miejsce – Martyna Galica kl. VI

Wyróżnienia:

Patryk Peciak kl. IV, Karolina Dziubanowska kl. VI, Martyna Wróbel kl.VI

organizator: pani Maria Rak

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - 11 października 2016

  • Wiktoria Bielatowicz - laureat

opiekun: pani Marta Podobińska

 

* * *

 

ZAWODY SPORTOWE

 

Bieg Małopolski - Festiwal Biegowy -  Krynica Zdrój - 9 września 2016

Klasy IV - VI dziewczyny - Finał

  • 24 miejsce Wiktoria Pycha - 00:02:45

Klasy IV - VI chłopcy- Finał

  • 23 miejsce Patryk Peciak - 00:02:44

Kinga Mróz, Patrycja Kołacz, Oliwia Bodziony, Julia Galica, Konrad Gawroński, Karol Kowalik, Kacper Popiela, Kacper Popardowski, Kornel Piekarski, Aleksandra Pękala, Szymon Żelazko, Jakub Mróz, Kacper Tobiasz, Patrycja Wróbel, Sławomir Szkarłat, Iwona Sołtys, Michał Jurczyński, Franciszek Smajdor, Wiktoria Bielatowicz, Martyna Galica, Martyna Wróbel, Mateusz Mróz, Piotr Sołtys, Kamil Chmielowski, Jakub Mróz,  - udział

opiekun: koordynator Grzegorz Bączek, pani Marta Potoczek, pani Anna Sarata, pani Maria Rak, pani Urszula Łabuda

 

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w halowej piłce nożnej - ZS Świniarsko - 5 października 2016

  • V miejsce - drużyna w składzie: Szkarłat Sławomir, Szkarłat Bartosz, Smajdor Franciszek, Porwoł Dawid, Żelazko Szymon i Peciak Patryk

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

XXIV Bieg Legionisty - Marcinkowice - 10 listopada 2016

  • III miejsce - Peciak Patryk
  • IV miejsce - Bielatowicz Wiktoria
  • VI miejsce - Pękala Aleksandra
  • udział: Bielatowicz Mateusz, Porwoł Dawid, Żelazko Szymon, Sołtys Iwona, Górowski Damian, Wróbel Patrycja, Smajdor Franciszek, Szkarłat Sławomir, Wróbel Martyna, Chmielowski Kamil, Pycha Wiktoria.

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

I Mikołajkowe Zawody Pływackie - Aqua Centrum Chełmiec - 2 grudnia 2016

  • Zuzanna Pierzchała - III miejsce
  • Seweryn Kaczewski, Partycja Wróbel, Martyna Wróbel, Sławomir Szkarłat - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

II PÓŁROCZE

Slalom Gigant dla uczestników projektu "Jeżdżę z głową" - Kokuszka Ski - 12 lutego 2017r.

  • Wiktoria Piotrowska - II miejsce
  • Aleksandra Pękala - III miejsce
  • Patryk Peciak - I miejsce
  • Seweryn Kaczewski - II miejsce

opiekun: mgr Anna Sarata

 

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Narciarstwie Zjazdowym - Cianiawa Ski - 17 lutego 2017r.

  • Wiktoria Piotrowska - III miejsce
  • Aleksandra Pękala - V miejsce

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Powiatowe Mistrzostwa w Narciarstwie Zjazdowym - Master Ski w Tyliczu - 2 marca 2017r.

  • Wiktoria Piotrowska - udział
  • Aleksandra Pękala - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej - ZS Piątkowa - 17 marca 2017

  • VI miejsce - drużyna w składzie: Szkarłat Sławomir, Szkarłat Bartosz, Smajdor Franciszek, Porwoł Dawid, Peciak Patryk, Chmielowski Kamil, Mróz Mateusz, Górowski Damian

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

II Turniej Szachowy Pięciu Gmin - Gmina Podegrodzie - 25 marca 2017r.

  • Popardowski Kacper (31), Gawroński Konrad (34), Bielatowicz Kinga (35), Krok Radosław (36), Kowalik Karol (40), Popiela Kacper (41), Piekarski Kornel (42), Mróz Kinga (48) - udział

opiekun: mgr Urszula Łabuda

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce nożnej - ZS Chełmiec - 24 kwietnia 2017

  • V miejsce - drużyna w składzie: Szkarłat Sławomir, Szkarłat Bartosz, Smajdor Franciszek, Porwoł Dawid, Peciak Patryk, Żelazko Szymon, Gołąb Bartek, Mirek Bartek

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

Gminne Zawody Pływackie - Aqua Centrum Chełmiec - 30 maja 2017

  • Wróbel Martyna - II miejsce
  • Pierzchała Zuzanna, Mróz Monika, Wróbel Patrycja, Galica Martyna, Kaczewski Seweryn, Żelazko Szymon, Gołąb Bartek, Mróz Mateusz - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

tel. fax. 18-443-00-64
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl