Osiągnięcia w roku szkolnym 2020 / 2021

 

* * *

W Małopolskim Konkursie Ekologicznym zdobyliśmy

Tytuł EKOSZKOŁA 2020.

  • I miejsce w III rundzie za Prezentację multimedialną z przebiegu działań ekologicznych prowadzonych w szkole, obejmujących rok kalendarzowy 2019 i 2020.
     
  • I miejsce w IV rundzie za Pisemne sprawozdanie z przedsięwzięcia ekologicznego w kategorii klas I-IV oraz wyróżnienie w kategorii klas V-VIII.
  • II miejsce w kategorii klas I-IV oraz w kategorii klas V-VIII w rundzie II, za film ekologiczny, na który uczniowie samodzielnie projektowali recyklingowe ubrania i nagrywali jego prezentację. 

Edyta Jurczak-Błaszczyk – szkolny koordynator Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego EKOSZKOŁA 2020

 

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

  • Milena Smajdor - zakwalifikowana do etapu rejonowego
  • Wiktoria Bobrowska - udział
  • Kinga Mróz – udział
  • Urszula Peciak – udział
  • Damian Żelazko – udział

opiekun: pani Maria Rak

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

  • Jan Kucia - zakwalifikowany do etapu rejonowego

opiekun: pani Agnieszka Gałda

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

  • Gawroński Konrad – udział
  • Potoczek Maria– udział
  • Popiela Kacper – udział
  • Jurczak Kuba – udział
  • Poardowski Kacper – udział
  • Piekarski Kornel – udział
  • Pierzchała Zuzanna – udział
  • Bielatowicz Kinga – udział
  • Bobrowska Wiktoria – udział

opiekun: pani Agata Stężowska

Małopolski Konkurs Geograficzny

  • Gawroński Konrad – udział
  • Popiela Kacper – udział
  • Damian Żelazko – udział

opiekun: pani Agata Stężowska

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

  • Julia Galica – udział
  • Konrad Gawroński – udział
  • Karol Kowalik – udział
  • Kornel Piekarski – udział
  • Kacper Popiela – udział
  • Maria Potoczek – udział
  • Patrycja Tobiasz – udział
  • Ola Wójcik – udział

opiekun: pani Edyta Jurczak - Błaszczyk

 

KONKURSY TEMATYCZNE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Małopolski Konkurs Biblijny

  • Kinga Mróz – udział
  • Urszula Peciak – udział
  • Damian Żelazko – udział
  • Tokarz Oliwia – udział

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Historyczny Konkurs Tematyczny „Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940”

  • Bartosz Smajdor – etap szkolny
  • Damian Żelazko - etap szkolny

organizator: pani Agnieszka Gałda

 

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

II półrocze

 

Szkolny Konkurs Plastyczno - Literacki - "Przepis na Zdrowie" - luty / marzec 2021

Konkurs plastyczny:

1. Natalia Kościółek - oddział przedszkolny

2. Natalia Smajdor - oddział przedszkolny

3. Anita Wilk - oddział przedszkolny

4. Patryk Liber - oddział przedszkolny

5. Marcin Nowotczyński - oddział przedszkolny

6. Grzegorz Jurczak - oddział przedszkolny

7. Emilia Pękala – kl. I

8. Filip Mikołajczyk – kl. I

9. Adrian Smajdor – kl. I

10. Michalina Szkarłat - kl. II

11. Igor Bobrowski - kl. II

12. Bartłomiej Mikołajczyk – kl. III

13. Ilona Pękala - kl. IV

14. Bartosz Smajdor -  kl. V

Konkurs literacki:

15. Wiktoria Bobrowska – kl. VI 

16. Milena Smajdor – kl. VIII

organizator: pani Marta Podobińska, Celina Pacholarz
 
 

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

I półrocze

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki LEON - październik 2020

Laureatami zostali uczniowie wyróżnieni na czerwono:

klasa I - Jasik Mikołaj - 7 miejsce - 89%
              Kądziołka Kornelia 
- 31 miejsce

klasa II - Kucia Julian - 23 miejsce

               Rab Amadeusz - 24 - miejsce

               Michalik Klaudia - 27 miejsce

               Łopatka Wiktoria - 37 miejsce

              Kowalik Szymon - 40 miejsce

klasa III - Jasik Filip - 6 miejsce - 90%

                Skowron Kamil - 8 miejsce - 87%

klasa IV - Kądziołka Filip - 16 miejsce

                Jurczak Zuzanna  - 25 miejsce
                Kowalik Artur - 28 miejsce
                Piotrowska Karolina - 28 miejsce

klasa V - Peciak Urszula - 21 miejsce

               Żelazko Damian - 23 miejsce
              Tokarz Oliwia - 25 miejsce

klasa VI - Bobrowska Wiktoria - 22 miejsce

               Bielatowicz Kinga - 22 miejsce
               Pierzchała Zuzanna - 24 miejsce
               Mróz Monika - 31 miejsce

organizator: pani Urszula Łabuda

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego  LEON - październik 2020

klasa I - Kądziołka Kornelia - 36 miejsce

klasa II - Kucia Julian - 14 miejsce

               Peciak Krzysztof - 47 miejsce

klasa III - Hasior Lena - 21 miejsce

                Skowron Kamil - 29 miejsce
                Jasik Filip - 32 miejsce

klasa IV - Piotrowska Karolina - 36 miejsce

                 Kądziołka Filip - 44 miejsce

klasa V - Żelazko Damian - 41 miejsce

               Peciak Urszula - 43 miejsce

klasa VI - Bielatowicz Kinga - 30 miejsce

                Gołąb Maria - 45 miejsce

klasa VIII - Kucia Jan - 19 miejsce

organizator: pani Agnieszka Gałda

VIII Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

  • Wiktoria Bobrowska – zakwalifikowana do eliminacji wojewódzkich
  • KonradGawroński – udział
  • Kinga Mróz – udział
  • Kacper Popiela – udział
  • Urszula Peciak – udział
  • Oliwia Tokarz – udział
  • Król Oliwia – udział
  • Bielatowicz Kinga - udział

organizator: pani Maria Rak

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

  • Wiktoria Bobrowska – laureat 
  • Bartosz Smajdor – udział
  • Milena Smajdor - udział

organizator: pani Maria Rak

Gminny Konkurs Literacko- Fotograficzny „ Piękno i historia mojej Małej Ojczyzny”

  • Wiktoria Bobrowska – kl. VI- I miejsce,
  • Konrad Gawroński, kl. VII- II miejsce,
  • Kacper Popiela, kl. VII- wyróżnienie

organizator: pani Marta Gródek - Piotrowska

Konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater książkowy" – SBP w Nowym Sączu – listopad 2020

Natalia Kościółek, Natalia Smajdor,  Zofia Skowron, Filip Mikołajczyk, Kornelia Kądziołka, Bartłomiej Mikołajczyk, Filip Kądziołka, Bartosz Smajdor, Oliwia Król, Kacper Świerczek, Wiktoria Bobrowska, Maria Gołąb - udział

Opiekun: pani Marta Gródek-Piotrowska, pani Katarzyna Wesołowska

Parafialny Konkurs Różańcowy „ Najpiękniejszy Różaniec wykonany dowolną techniką, z dowolnych materiałów” dla uczniów klas O- III

Oddział przedszkolny:

  • Natalia Kościółek
  • Julia Dynowska
  • Nikodem Dynowski
  • Natalia Smajdor
  • Amelia Ogórek
  • Anita Wilk
  • Andrzej Jurczak
  • Patryk Liber
  • Maciej Tokarczyk
  • Bartłomiej Pycha
  • Rafał Mróz
  • Marcin Nowotczyński

Klasa I

  • Kornelia Kądziołka
  • Mikołaj Jasik

Klasa II

  • Michalina Szkarłat
  • Lidia Nowotczyńska
  • Klaudia Michalik
  • Wiktoria Łopatka
  • Amadeusz Rab
  • Igor Bobrowski
  • Szymon Kowalik
  • Jan Mróz- kl. III, Filip Jasik- kl. III

Klasa III

  • Jan Mróz
  • Filip Jasik

Opiekun: pani Marta Gródek-Piotrowska

 

XXV Międzyszkolny Konkurs Szkopek Bożonarodzeniowych

  • Kornelia Kądziołka kl. I, Filip Kądziołka kl. IV – I miejsce i nagroda specjalna.
  • Lidia Nowotczyńska kl. II- wyróżnienie

organizator: pani Marta Gródek - Piotrowska

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Moja kartka bożonarodzeniowa” podczas Przeglądu Działań Artystycznych „ Pod skrzydłami Anioła”

  • Lidia Nowotczyńska kl. II- wyróżnienie
  • Anna Wójcik kl. IV, Ola Wójcik kl. VII, Oliwia Tokarz kl. V, Urszula Peciak kl. V, Krzysztof Peciak kl. II, Marcin Nowotczyński- oddział przedszkolny - udział.

organizator: pani Marta Gródek - Piotrowska

Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Odbicie duszy, zwierciadło serca”- baśniowy portret w ramie zamknięty

  • Bartosz Smajdor kl. V - udział,
  • Kinga Mróz kl. VII - udział

organizator: pani Marta Gródek - Piotrowska

Kampania Społeczna "No Promil - No Problem" - grudzień 2020

Laureaci z naszej szkoły:

  1. Kornelia Kądziołka, klasa I
  2. Michalina Szkarłat, klasa II
  3. Filip Kądziołka, klasa III

opiekun: pani Katarzyna Wesołowska

Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy - SP Rdziostów – styczeń 2021

Prace nagrodzone:

  1. Bartłomiej Pycha – oddział przedszkolny
  2. Maciej Tokarczyk – oddział przedszkolny
  3. Marcin Nowotczyński – oddział przedszkolny
  4. Filip Mikołajczyk – klasa I
  5. Emilia Pękala – klasa I
  6. Kornelia Kądziołka - klasa I        
  7. Lidia Nowotczyńska – klasa II   
  8. Igor Bobrowski - klasa II
  9. Klaudia Michalik – klasa II           
  10. Bartłomiej Mikołajczyk - klasa III            
  11. Alan Mackiewicz - klasa IV         
  12. Patrycja Świerczek – klasa IV    
  13. Ilona Pękala - klasa IV  
  14. Wiktoria Bobrowska - klasa VI  
  15. Kinga Mróz – klasa VII                 
  16. Oliwia Bodziony – klasa VII        

Prace wyróżnione:

  1. Katarzyna Zwolennik – klasa I
  2. Martyna Wojnar – klasa I
  3. Anna Wójcik – klasa IV
  4. Artur Bodziony – klasa IV
  5. Artur Kowalik – klasa IV
  6. Bartosz Ciężkowski – klasa IV
  7. Oliwia Wojnar – klasa IV
  8. Wiktor Dziubanowski – klasa IV
  9. Zuzanna Jurczak – klasa IV
  10. Zuzanna Mróz – klasa IV
  11. Karolina Piotrowska – klasa IV
  12. Julia Galica – klasa VII

Organizatorzy: pani Edyta Jurczak-Błaszczyk, pani Katarzyna Wesołowska

Szkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Przepis na zdrowie" - SP Rdziostów -  marzec 2021

 

Konkurs plastyczny   - prace nagrodzone   

 

1. Natalia Kościółek - oddział przedszkolny

2. Natalia Smajdor - oddział przedszkolny

3. Anita Wilk - oddział przedszkolny

4. Patryk Liber - oddział przedszkolny

5. Marcin Nowotczyński - oddział przedszkolny

6. Grzegorz Jurczak - oddział przedszkolny

7. Emilia Pękala – kl. I

8. Filip Mikołajczyk – kl. I

9. Adrian Smajdor – kl. I

10. Michalina Szkarłat - kl. II

11. Igor Bobrowski - kl. II

12. Bartłomiej Mikołajczyk – kl. III

13. Ilona Pękala - kl. IV

14. Bartosz Smajdor -  kl. V

 

Konkurs literacki - prace nagrodzone

 

15. Wiktoria Bobrowska – kl. VI 

16. Milena Smajdor – kl. VIII

organizator: pani Marta Podobińska, pani Celina Pacholarz