Osiągnięcia w roku szkolnym 2021 / 2022

 

W Małopolskim Konkursie Ekologicznym EKOSZKOŁA 2021

  • II miejsce za Test wiedzy w kategorii klas VII-VIII, dotyczący wiadomości i umiejętności z zakresu ekologii oraz wybranych Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.  
  • II miejsce za Prezentację multimedialną z przebiegu działań ekologicznych prowadzonych w szkole, obejmujących rok szkolny 2019/2020 i 2020/2021. 

Edyta Jurczak-Błaszczyk – szkolny koordynator Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego EKOSZKOŁA 2021

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

  • Bobrowska Wiktoria
  • Mróz Kinga - etap rejonowy
  • Piotrowska Karolina

opiekun: pani Maria Rak

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

  • Mróz Zuzanna
  • Julia Galica

opiekun: pani Agnieszka Gałda, pani Anna Sarata

Małopolski Konkurs Matematyczny

  • Gawroński Konrad
  • Popiela Kacper
  • Popardowski Kacper
  • Bielatowicz Kinga

opiekun: pani Agata Stężowska
 

Małopolski Konkurs Geograficzny

  • Potoczek Maria
  • Gawroński Konrad - etap rejonowy
  • Popiela Kacper - etap rejonowy

opiekun: pani Agata Stężowska

Małopolski Konkurs Biologiczny

  • Bobrowska Wiktoria

opiekun: pani Edyta Jurczak - Błaszczyk

 

KONKURSY TEMATYCZNE ORGANIZOWANE PRZEZ

MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

 

Małopolski Konkurs Biblijny "Z Dobrą Nowiną przez życie" 

  • Jurczak Zuzanna
  • Kądziołka Filip
  • Peciak Urszula 
  • Tokarz Oliwia
  • Mróz Kinga - etap wojewódzki - FINALISTKA

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

 

Małopolski Konkurs Historyczny "A jeśli ktoś nasz polski dom zapali" - 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe

  • Oliwia Król -  etap wojewódzki
  • Damian Żelazko - etap rejonowy

opiekun: pani Agnieszka Gałda

 

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

I półrocze

 

Gminny Konkurs Literacko- Fotograficzny pod hasłem „Ciekawi ludzie” - 3 listopada 2021

  • Kacper Popiela - III miejsce

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „Moja moda”

  • Lena Hasior - wyróżnienie
  • Wiktoria Bobrowska, Kinga Bielatowicz - udział

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

 

IX edycja "Dyktando Niepodległościowe" - 26 października 2021

  • Lena Hasior, Karolina Piotrowska, Wiktor Dziubanowski, Damian Żelazko, Alan Mackiewicz

organizator: pani Maria Rak

LGD KORONA SĄDECKA - konkurs „Najpiękniejszy Jesienny Różaniec”

  • Kinga Bielatowicz - III miejsce
  • Angelika Michalik, Amelia Ogórek, Joanna Duda, Bartosz Nycz, Marcin Nowotczyński, Zofia Duda, Kornelia Kądziołka, Lidia Nowotczyńska, Anna Wójcik, Patrycja Świerczek, Artur Bodziony, Maria Gołąb, Wiktoria Bobrowska, Oliwia Król i Kacper Świerczek - wyróżnienie

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Szkolny Konkurs Plastyczny- „Tajemnice różańcowe” - 21 listopada 2021

Nagrodzone prace:

  • Lidia Nowotczyńska kl. III
  • Klaudia Michalik kl. III
  • Natalia Kościółek kl. I
  • Marika Wójcik kl. I
  • Miłosz Dziubanowski kl. 0
  • Filip Mikołajczyk kl. II
  • Michał Sarata kl. I
  • Bartosz Nycz kl. 0
  • Marcin Nowotczyński kl. I
  • Igor Bobrowski kl. III

Prace wyróżnione:

  • Zofia Skowron kl. I
  • Zofia Duda kl. I
  • Joanna Duda kl. 0
  • Natalia Smajdor kl. 0
  • Łucja Peciak kl. 0
  • Adrian Kwiczala kl. 0
  • Maciej Tokarczyk kl. I
  • Patryk Liber kl. 0

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska, Ks. Łukasz Kuczaj

Ogólnopolski Konkurs o Stefanie Kardynale Wyszyńskim 26 listopada 2021

  • Maria Potoczek - wyróżnienie
  • Milena Legutko, Lidia Nowotczyńska - udział

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki w ramach akcji "Zachowaj Trzeżwy Umysł"

  • Lidia Nowotczyńska - laureatka
  • Adrian Smajdor - laureat

opiekun: pani Marta Podobińska

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Pod Skrzydłami Anioła- moja kartka bożonarodzeniowa”

  • Natalia Kościółek - I miejsce

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki LEON - październik 2021

Laureatami zostali uczniowie wyróżnieni na czerwono:

klasa II - Mikołajczyk Filip - 10 miejsce - 83%

               Jasik Mikołaj - 16 miejsce 

              Kądziołka Kornelia - 35 miejsce

klasa III- Pierzchała Kamil - 6 miejsce - 90%

               Bobrowski Igor - 8 miejsce - 86%

               Peciak Krzysztof - 12 miejsce

               Legutko Milena - 18 miejsce

               Kucia Julian - 20 miejsce

               Rab Amadeusz - 20 - miejsce

               Michalik Klaudia - 22 miejsce

               Kowalik Szymon - 28 miejsce

klasa IV - Skowron Kamil - 8 miejsce - 83%

                Jasik Filip - 10 miejsce - 79%
                 Mikołajczyk Bartłomiej - 10 miejsce - 79%

klasa V - Kądziołka Filip - 9 miejsce - 83%

               Piotrowska Karolina - 19 miejsce

klasa VI - Żelazko Damian - 17 miejsce

              Tokarz Oliwia - 26 miejsce
               Peciak Urszula - 29 miejsce

klasa VII - Pierzchała Zuzanna - 12 miejsce

                  Bielatowicz Kinga - 14 miejsce
                  Bobrowska Wiktoria - 15 miejsce
                  Mróz Monika - 21 miejsce

organizator: pani Urszula Łabuda

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego  LEON - październik 2021

klasa II- Jasik Mikołaj - 18 miejsce

klasa III - Bobrowski Igor - 11 miejsce

                Kucia Julian - 20 miejsce

klasa IV - Hasior Lena - 19 miejsce

                Jasik Filip - 24 miejsce
                Skowron Kamil - 33 miejsce

klasa V - Mróz Zuzanna - 22 miejsce

                 Mackiewicz Alan - 38 miejsce
                 Piotrowska Karolina - 38 miejsce
                 Wojnar Oliwia - 51 miejsce

klasa VI - Peciak Urszula - 40 miejsce

klasa VIII - Galica Julia - 32 miejsce

organizator: pani Agnieszka Gałda

Ogólnopolski Test Ortograficzny - październik 2021

  • Lena Hasior, Karolina Piotrowska, Wiktor Dziubanowski, Damian Żelazko - udział

organizator: pani Maria Rak

XIX Ogólnopolski Przegląd Działań Artystycznych "ANIOŁ" - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu - grudzień 2021

  • Lidia Nowotczyńska - wyróżnienie
  • Oliwia Król, Edyta Tokarz, Marika Wójcik, Natalia Smajdor- udział.

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs w Ramach Projektu " Myślę, Decyduję, Działam" pn. "Jak gospodaruję swoim kieszonkowym"  - grudzień 2021

  • Filip Mikołajczyk - nagroda

opiekun: pani Katarzyna Wesołowska

Diecezjalny Konkurs Tematyczny „ Obecni w sześciu krajach świata”- Wydział Misyjny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie - grudzień  2021

  • Kacper Popiela - nagroda główna
  • Oliwia Król, Kamil Skowron - udział

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy "ANIOŁ" - grudzień 2021

Kategoria klas 0-II:

I miejsce ex aequo:

Patryk Morzywołek (kl. I) , Mikołaj Jasik (kl. II), Kornelia Kądziołka (kl. II)

II miejsce ex aequo:

Joanna Duda (oddział przedszkolny), Zofia Duda (kl. I), Filip Mikołajczyk (kl. II)

III miejsce ex aequo:

Anita Wilk (oddział przedszkolny), Emilia Pękala (kl. II), Zuzanna Biel (kl. I)

Kategoria klas III-V:

I miejsce: Bartłomiej Mikołajczyk (kl. IV)

II miejsce: Karolina Piotrowska (kl. V)

III miejsce: Filip Jasik (kl. IV)

Kategoria klas VI-VIII:

I miejsce: Zuzanna Pierzchała (kl. VII)

II miejsce: Kinga Bielatowicz (kl. VII)

opiekun: pani Katarzyna Wesołowska, pani Edyta Jurczak - Błaszczyk

 

 

* * *

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

II półrocze

 

Odział przedszkolny

Konkurs plastyczny – Ilustracja do książki

  • Zofia Musiał – nagroda specjalna

Osoby nagrodzone:

  • Natalia Smajdor
  • Anita Wilk
  • Patryk Liber
  • Angelika Michalik
  • Bartosz Nycz

Wyróżnienia:

  • Amelia Ogórek
  • Nadia Chmielowska
  • Blanka Fikiel
  • Nikodem Dynowski
  • Rafał Mróz
  • Joanna Duda

     

Konkurs recytatorski

  • Zofia Musiał – nagroda specjalna

Osoby nagrodzone:

  • Angelika Michalik
  • Bartosz Nycz
  • Joanna Duda
  • Łucja Peciak
     

Konkurs Mistrz Mowy Polskiej

  • Zofia Musiał – nagroda specjalna

Osoby nagrodzone:

  • Blanka Fikiel

Klasy I – III

Konkurs plastyczny – Ilustracja do książki

  • Filip Mikołajczyk  – nagroda specjalna

Osoby nagrodzone:

  • Mira Tylek
  • Natalia Kościółek
  • Marcin Nowotczyński
  • Marika Wójcik
  • Zosia Duda
  • Michał Sarata
  • Adrian Smajdor
  • Martyna Wojnar
  • Kornelia Kądziołka
  • Mikołaj Jasik
  • Emilka Pękala
  • Katarzyna Zwolenik
  • Lidia Nowotczyńska
  • Klaudia Michalik

Wyróżnienia:

  • Amadeusz Rab
  • Julia Dynowska

Konkurs recytatorski

  • Lidia Nowotczyńska – nagroda specjalna

I miejsce:

  • Zofia Duda
  • Natalia Kościółek

II miejsce:

  • Kornelia Kądziołka
  • Marcin Nowotczyński

III miejsce:

  • Mikołaj Jasik

Konkurs Mistrz Mowy Polskiej

  • Zosia Duda – nagroda specjalna
     

Konkurs Ortogramy

Osoby nagrodzone:

  • Klasa II
  • Klaudia Michalik
  • Lidia Nowotczyńska
     

Konkurs kaligraficzny:

I miejsce:

  • Marika Wójcik
  • Kornelia Kądziołka

     II miejsce:

  • Natalia Kościółek
  • Martyna Wojnar
  • Filip Mikołajczyk

     III miejsce:

  • Zosia Skowron
  • Michał Sarata
  • Emilia Pękala
  • Mikołaj Jasik
  • Adrian Smajdor
  • Lidia Nowotczyńska
     

Konkurs Mistrz Pięknego Czytania

I miejsce:

  • Patryk Morzywołek
  • Zosia Duda
  • Mikołaj Jasik

       II miejsce:

  • Natalia Kościółek
  • Marika Wójcik
  • Michał Sarata
  • Filip Mikołajczyk

        III miejsce:

  • Zuzanna Biel
  • Marcin Nowotczyński
  • Martyna Wojnar
  • Lidia Nowotczyńska
  • Kamil Budnik
  • Szymon Kowalik

 

Klasy IV  - VIII

Konkurs kaligraficzny

Mistrz kaligrafii:

  • Karolina Piotrowska
  • Artur Kowalik
  • Urszula Peciak
  • Kinga Bielatowicz
  • Maria Gołąb
  • Kacper Świerczek
     

Konkurs ortograficzny

Mistrz ortografii:

  • Wiktor Dziubanowski – klasy IV – VI
  • Wiktoria Bobrowska – klasy VII - VIII

 

Konkurs Mistrz Mowy Polskiej

  • Wiktoria Bobrowska  – nagroda specjalna

Osoby nagrodzone:

  • Karolina Piotrowska
  • Maria Potoczek
  • Kacper Popiela
  • Kacper Popardowski
     

Konkurs klasowy  o tytuł Eksperta Ortografii

  • Klasa IV – Lena Hasior, Filip Jasik, Bartłomiej Mikołajczyk

Udział:

  • Klasa V – Emilia Pękala, Karolina Piotrowska, Alan Mackiewicz
  • Klasa VI – Urszula Peciak, Oliwia Tokarz, Damian Żelazko

organizator: pani Urszula Łabuda i pani Maria Rak

 

Wojewódzki Konkurs w ramach kampanii "NO PROMIL - NO PROBLEM"

  • Kornelia Kądziołka - klasa II - I miejsce
  • Filip Kądziołka - klasa V - II miejsce
  • Szymon Kowalik - klasa III - III miejsce

koordynator: pani Katarzyna Wesołowska

 

XIV Gminny Konkurs Plastyczno - Literacki "Wielobarwne Koty"

  • Martyna Wojnar - klasa II - wyróżnienie

opiekun: pani Katarzyna Wesołowska

 
Szkolny Konkurs Matematyczny - „Liczba PI”
 
Osoby wyróżnione:
  • Konrad Gawroński
  • Jakub Jurczak
  • Filip Jasik
  • Bartosz Mikołajczyk
  • Kacper Świerczek
  • Mróz Monika
  • Król Oliwia
  • Świerczek Patrycja

opiekun: pani Agata Stężowska

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki LEON - marzec 2022

Laureatami zostali uczniowie wyróżnieni na czerwono:

klasa I - Duda Zosia -  miejsce 16

              Sarata Michał -  miejsce 26

              Kościółek Natalia -  miejsce 16

klasa II - Mikołajczyk Filip -  miejsce  15

               Jasik Mikołaj -  miejsce 3

klasa III- Pierzchała Kamil -  miejsce 8 

                 Kucia Julian -  miejsce 12

                Szkarłat Michalina -  miejsce 22

                Nowotczyńska Lidia -  miejsce 13

klasa IV - Jasik Filip -  miejsce 9

                  Mikołajczyk Bartłomiej -  miejsce 10
                  Skowron Kamil -  miejsce 9

klasa V - Pękala Ilona -  miejsce 24

                 Piotrowska Karolina - miejsce 23

klasa VI - Żelazko Damian -  miejsce 22

                  Tokarz Oliwia -  miejsce 28
                  Peciak Urszula -  miejsce 23

klasa VII - Pierzchała Zuzanna -  miejsce 21

                  Bielatowicz Kinga -  miejsce 9
                  Bobrowska Wiktoria -  miejsce 11
                  Król Oliwia -  miejsce 20

organizator: pani Urszula Łabuda

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego  LEON - marzec 2021

klasa I - Kościółek Natalia -  miejsce 10

                Sarata Michał -  miejsce 10

klasa II- Jasik Mikołaj -  miejsce 19

klasa III - Kucia Julian -  miejsce 13

klasa IV - Hasior Lena -  miejsce 24

                 Jasik Filip -  miejsce 34
                 Skowron Kamil -  miejsce 26
                 Mikołajczyk Bartek -  miejsce 31

klasa V - Mróz Zuzanna -  miejsce 15

                Mackiewicz Alan -  miejsce 21
                Piotrowska Karolina -  miejsce 31
 
klasa VI - Peciak Urszula -  miejsce 36

klasa VII - Bielatowicz Kinga -  miejsce 13

klasa VIII - Galica Julia -  miejsce 26

organizator: pani Agnieszka Gałda

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - 17 marca 2022

  • Gawroński Konrad - wyróżnienie
  • Skowron Kamil - wyróżnienie
  • Popardowski Kacper - wyróżnienie

​Udział:

  • Popiela Kacper 
  • Jurczak Kuba 
  • Bielatowicz Kinga
  • Bobrowska Wiktoria
  • Peciak Urszula 
  • Żelazko Damian
  • Piotrowska Karolina
  • Jasik Filip 
  • Szkarłat Michalina
  • Pierzchała Kamil
  • Rab Amadeuss
  • Nowotczyńska Lidzia
  • Kucia Julian
  • Budnik Kamil
  • Bobrowski Igor
  • Wojnar Martyna
  • Smajdor Adrian
  • Mikołajczyk Filip
  • Jasik Mikołaj

koordynator: pan Grzegorz Bączek

 

Gminy Konkurs "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym" - SP w Chomranicach - 11 kwietnia 2022

  • II miejsce - drużyna w składzie: Kowalik Karol, Popiela Kacper, Piekarski Kornel
  • IV miejsce - drużyna w składzie: Peciak Urszula, Jurczak Zuzanna, Kowalik Artur, Bodziony Artur

opiekun: mgr Marta Gródek - Piotrowska

 

SZKOLNY KONKURS WIELKANOCNY - „OZDOBA WIELKANOCNEGO STOŁU WYKONANA WYŁĄCZNIE Z MATERIAŁÓW NATURALNYCH”

Prace nagrodzone:

Oddział przedszkolny:

  • Anita Wilk,
  • Natalia Smajdor,
  • Angelika Michalik,
  • Rafał Mróz,
  • Bartłomiej Pycha,

Klasy I-III:

  • Natalia Kościółek (kl. I),
  • Marika Wójcik (kl. I),
  • Maciej Tokarczyk (kl. I),
  • Filip Mikołajczyk (kl. II),
  • Igor Bobrowski (kl. III),
  • Klaudia Michalik (kl. III),

Klasy IV-VI:

  • Bartłomiej Mikołajczyk (kl. IV),

Klasy VII-VIII:

  • Wiktoria Bobrowska (kl. VII),
  • Kacper Popardowski (kl. VIII)

Organizatorzy: Edyta Jurczak-Błaszczyk, Katarzyna Wesołowska

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny - kwiecień 2022

​Mistrz ortografii

Kategoria klas IV-VI:

  • Lena Hasior (kl. IV)

Kategoria klas VII-VIII:

  • Wiktoria Bobrowska (kl. VII)

organizator: pani Maria Rak

 

Gminy Konkurs Matematyczny dla klasy III - SP w Świniarsku - 21 kwietnia 2022

  • Igor Bobrowski, Kamil Pierzchała i Julian Kucia - udział

opiekun: pani Anna Sarata i pani Aneta Kotarba

 

XVI Międzynarodowy Przegląd Plastyczny „ Ogród piękna, dobra i radości Łąka" - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu - 22 kwietnia 2022

  • wyróżnienie - Lidia Nowotczyńska
  • Joanna Duda, Anita Wilk, Natalia Smajdor, Zofia Duda, Marika Wójcik, Zofia Skowron, Natalia Kościółek, Maciej Tokarczyk, Kornelia Kądziołka, Emilia Pękala, Martyna Wojnar, Adrian Smajdor, Filipa Mikołajczyk, Szymon Kowalik, Lena Hasior, Bianka Legutko, Bartłomiej Mikołajczyk, Patrycja Świerczek, Kinga Bielatowicz, Wiktoria Bobrowska, Zuzanna Pierzchała, Kacpr Świerczek - udział

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska i pani Katarzyna Wesołowska

 

Gminny Konkurs Recytatorski - SP w Januszowej - 26.04.2022

  • Lidia Nowotczyńska - 3 miejsce 
  • Mróz Kinga - udział

opiekun: pani Katarzyna Wesołowska

 

Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny BAKAŁARZ 2022 - Wydawnictwo Promyczek Dobra - 5 maja 2022r.

  • Martyna Wojnar - finalistka
  • Kornelia Kądziołka - finalistka
  • Lidia Nowotczyńska - finalistka

opiekun: mgr Aneta Kotarba, mgr Katarzyna Wesołowska

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas I - III - 16 maj 2022

​Mistrz ortografi:

  • Marika Wójcik kl. I
  • Filip Mikołajczyk kl. II
  • Igor Bobrowski kl. III

udział: Michał Sarata, Natalia Kościółek, Zofia Duda, Patryk Morzywołek, Zuzanna Biel, Julia Dynowska, Grzegorz Jurczak, Mikołaj Jasik, Kamil Pierzchała, Milena Legutko, Krzysztof Peciak

organizator: pani Katarzyna Wesołowska
 
 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Co lubimy robić razem w rodzinie ? - Wydawnictwo Promyczek z Nowego Sącza - maj 2022r.

  • Kądziołka Kornelia - wyróżnienie

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

 

Ogólnopolski Konkurs na Krzyżówkę Ekologiczną organizowany przez Łazienki Królewskie w Warszawie -  maj 2022r.

  • Wiktoria Bobrowska - finalistka
  • Kinga Mróz- finalistka
  • Bartłomiej Mikołajczyk - finalistka
  • Lena Hasior - finalistka

opiekun: pani Edyta Jurczak - Błaszczyk

 

Międzynarodowy Konkurs Plastycznym „Moja Przygoda w Muzeum”, - organizatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz  Muzeum Okręgowe w Toruniu.

  • Lidia Nowotczyńska - wyróżnienie

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

 

IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Mój Region - Moja Duma, Moje Miasto - Moja Duma".

  • Kinga Bielatowicz - laureatka

opiekun: pani Agnieszka Gałda

 

Powiatowy Konkursu „Silni wiedzą, mocni w życiu”. 

  •  Kacper Popiela, Konrad Gawroński oraz Kornel Piekarski.- udział

opiekun: pani Edyta Jurczak - Błaszczyk

 

XXI Konkurs Ekologiczny dla szkół podstawowych „Jeden wspólny świat” 

  •  Urszula Peciak, Julia Galica - udział

opiekun: pani Edyta Jurczak - Błaszczyk

 

Gminnym Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHMEISTER" - SP Wielogłowy - 7 czerwca 2022 

  •  Bobrowska Wiktoria, Bielatowicz Kinga - udział

opiekun: pani Dorota Szczepanik

 

Gminny Konkurs Ortograficzny klas 1 - 3 - SP w Świniarsku - 8 czerwca 2022

  • Filip Mikołajczyk - Mistrz Ortografii w kategorii klas 2
  • Marika Wójcik, Igor Bobrowski - udział

opiekun: pani Katarzyna Wesołowska

 

Gminny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy " Panta Rhei" - SP w Piątkowej - 9 czerwca 2022

  • Kacper Popiela, Konrad Gawroński, Kornel Piekarski - III miejsce

opiekun: pani Agata Stężowska

 

XII Międzypowiatowy konkurs plastyczny pt. "Pejzaż sąądecki w moich oczach" - 15 czerwca 2022 patronem Rektor PWSZ w Nowym Sączu i Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu.

  • Maciej Tokarczyk - nagroda
  • Alan Mackiewicz - III miejsce, nagroda

opiekun: pani Katarzyna Wesołowska i pani Marta Gródek - Piotrowska

 

Gminny Konkurs Literacko - Fotograficzny pt „ Zaginione zawody” - SP w Marcinkowicach -  czerwca 2022

  • Wiktoria Bobrowska - III miejsce
  • Kacper Popiela - udział

opiekun: pani Marta Gródek - Piotrowska

 

Ekologiczne konkursy organizowane przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

  • W konkursie plastycznym "Czysta Małopolska":
    Karolina Piotrowska - laureatka etapu wojewódzkiego;
    Natalia Smajdor - finalistka etapu rejonowego.
  • W konkursie na film ukazujący działania w zakresie promocji zachowań proekologicznych w szkole klas IV-VIII - Tytuł laureata i  I miejsce.

  • Konkurs na krzyżówkę ekologiczną - nagrody 

opiekun: pani Edyta Jurczak - Błaszczyk

 

 

 

* * *

ZAWODY SPORTOWE

 

XXVII Bieg Legionisty - Marcinkowice - 22 października 2021

  • Krzysztof Peciak - III miejsce

Udział: Żelazko Damian, Popiela Kacper, Popardowski Kacper, Gawroński Konrad, Jurczak Jakub, Bodziony Kinga, Bodziony Oliwia, Mróz Kinga, Kowalik Artur i Karol, Piekarski Kornel, Bartek Ciężkowski, Julia Galica, Kądziołka Filip, Oliwia Król, Zuzanna Pierzchała

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

V Mikołajkowe Zawody Pływackie - Agua Centrum Chełmiec- 10 grudnia 2021

  • Jasik Mikołaj - III miejsce

Udział:  Piotrowska Karolina, Kądziołka Kornelia, Jasik Filip

 

Zawody w narciarstwie alpejskim w ramach projektu " Jeżdżę z Głową" Master Ski w Tyliczu - 23 grudnia 2021

  • Krzysztof Peciak - II miejsce

Udział: Jasik Filip i Mikołaj, Kądziołka Filip, Wójcik Marika

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Siatkowej chłopców - SP w Chełmcu - 11 marca 2022

  •  V miejsce - drużyna w składzie: Kowalik Karol, Popiela Kacper, Piekarski Kornel, Gawroński Kacper, Popardowski Kacper, Jurczak Kuba 

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w narciarstwie zjazdowym - Master Ski w Tyliczu - 25 marzec 2022 

  • Jasik Filip - VI miejsce
  • Kądziołka Filip, Pękala Ilona, Popardowski Kacper, Dziubanowski Wiktor, Jasik Mikołaj - udział

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Ręcznej chłopców kl. 7-8 - SP w Świniarsku - 5 kwietnia 2022

  •  V miejsce - drużyna w składzie: Kowalik Karol, Popiela Kacper, Piekarski Kornel, Gawroński Kacper, Popardowski Kacper, Jurczak Kuba, Pietrzak Kuba, Żelazko Damian 

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Ręcznej chłopców kl. 6 - SP w Piątkowej - 26 kwietnia 2022

  •  IV miejsce - drużyna w składzie: Kowalik Artur, Pietrzak Kuba, Żelazko Damian, Bodziony Artur, Kądziołka Filip, Jasik Filip, Zwolenik Maksymilian 

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w Piłce Nożnej chłopców kl. 7-8 - SP w Wielogłowach - 5 maja 2022

  •  II miejsce - drużyna w składzie: Kowalik Karol, Popiela Kacper, Piekarski Kornel, Gawroński Kacper, Popardowski Kacper, Pietrzak Kuba, Żelazko Damian 

opiekun: mgr Grzegorz Bączek

 

XX Mistrzostwa Pływackie Gminy Chełmiec - Agua Centrum Chełmiec- 31 maja 2022

  • Piotrowska Karolina, Kądziołka Kornelia, Kądziołka Filip, Jasik Filip, Jasik Mik