8 czerwca uczniowie klasy trzeciej po raz ostatni w tym roku szkolnym uczestniczyli w wyjeździe w ramach projektu Kino Szkoła, realizowanym przez Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu. Tym razem wzięliśmy udział w ciekawej prelekcji pt. „Wakacyjni odkrywcy – z mapą po przygodę!”, podczas której rozmawialiśmy o podróżach, ...
Wyjazd klasy trzeciej w ramach projektu Kino Szkoła do MCK „Sokół” w Nowym SączuWyjazd klasy trzeciej w ramach projektu Kino Szkoła do MCK „Sokół” w Nowym Sączu
