20 listopada cztery uczennice naszej szkoły — Amelia Kądziołka, Jowita Wójcik, Marika Wójcik oraz Bianka Legutko — wzięły udział w VII Gminnym Konkursie Kaligraficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Klęczanach.
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom udziału w konkursie i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej szkoły!
Kaligrafia to nie tylko sztuka pięknego pisania, ale także cierpliwość, precyzja i wrażliwość na detal. Cieszymy się, że nasze uczennice z pasją rozwijają tę wyjątkową umiejętność, która w dzisiejszym świecie staje się prawdziwą wartością. Brawo dziewczyny!


