Koniec listopada to czas zabaw, tańców i wróżb związanych z obchodami katarzynek i andrzejek. W naszej szkole z tej okazji uczniowie bawili się 27 listopada.
Tańce i wspólne zabawy trwały od rana, Samorząd Uczniowski wróżąc „przepowiadał” przyszłość, a rodzice jak zwykle zadbali o pyszny i pokrzepiający siły poczęstunek.






















