Europejski Tydzień Autyzmu



„Autyzm to nie choroba – to sposób w jaki niektórzy ludzie postrzegają i odczuwają świat”.
 
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły włączyli się w obchody trwającego Europejskiego Tygodnia Autyzmu i ubrali się na niebiesko – kolor symbolizujący spokój i głębię. Celem inicjatywy jest popularyzacja wiedzy o autyzmie. Cieszymy się bardzo, że nasza społeczność szkolna jest empatyczna i pełna zrozumienia dla osób z ASD.