Sukces naszych uczniów w jubileuszowym XXX Międzyszkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.
Amelia i Kornelia Kądziołka zdobyły II miejsce, a Maria i Antoni Potoczek otrzymali wyróżnienie, przynosząc naszej społeczności szkolnej powód do dumy.
Uroczyste podsumowanie konkursu oraz otwarcie wystawy odbyło się 12 grudnia, w Galerii Marii Ritter w Nowym Sączu. Wydarzenie zgromadziło licznych uczestników i miłośników tradycji bożonarodzeniowych.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów artystycznych. Wystawę pokonkursową można zwiedzać do 31 stycznia 2026 roku. Koordynatorem konkursu jest p. Marta Gródek-Piotrowska.










