Aktywny start ferii!



Tuż przed zimową przerwą nasi uczniowie z klas IV-VIII wzięli udział w fantastycznym wyjeździe integracyjnym do Kręgielni Mars w Chełmcu.
 
Na miejscu czekały na nich sportowe emocje na torach do kręgli oraz przy stołach bilardowych, a wspólną zabawę dopełnił pyszny poczęstunek.
 
Głównym organizatorem tego wydarzenia była Pani Sołtys Jadwiga Popiela.
 
Składamy serdeczne podziękowania za inicjatywę oraz sprawne zorganizowanie wyjazdu, który został w całości sfinansowany z funduszu sołeckiego.
 
Dzięki takiemu wsparciu dzieci mogły spędzić czas na aktywnej integracji i w świetnych humorach rozpocząć zasłużony odpoczynek.