Bezpieczne ferie



W ostatnim tygodniu nauki przed rozpoczynającymi się feriami uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prelekcjach na temat bezpieczeństwa. Przypomnieli sobie zasady właściwego zachowania w różnych sytuacjach oraz utrwalili numery alarmowe.
 
Prelekcję dla uczniów klas 0–8 przeprowadził p. Michał Mrzygłód, za co serdecznie dziękujemy.
 
Życzymy wszystkim uczniom BEZPIECZNYCH FERII!