19 lutego obchodzimy Dzień Nauki Polskiej. Z tej okazji po raz drugi zorganizowaliśmy Szkolny Festiwal Nauki, podczas którego uczniowie mogli wcielić się w naukowców i z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych poznać zagadnienia w praktyce.
Na uczniów czekały stoiska tematyczne z różnych dziedzin wiedzy. Młodzi naukowcy mogli wykonać różne doświadczenia, zobaczyć jak działają roboty, drukarki 3D, wirownica i wiele innych pomocy. Swoją wiedzę mogli sprawdzić biorąc udział w różnego rodzaju quizach i zadaniach tematycznych.
Był to dzień, który łączył w sobie dużą dawkę wiedzy, zabawy i dawał możliwość zdobycia nowych umiejętności.

































