Wyjazd uczniów na lodowisko do Chełmca



Korzystając z ostatnich zimowych dni, klasy 4-8 w ramach zajęć wychowania fizycznego wyjeżdżały na gminne lodowisko. Uczniowie mogli doskonalić umiejętności jazdy na łyżwach, świetnie się przy tym bawiąc.