Uczniowie klas IV i V podczas spotkania z policjantem poznali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Pomogły im w tym krótkie i zabawne, ale jakże pouczające filmiki pt. „Owce w sieci”.
Natomiast uczniowie klas VI–VIII dowiedzieli się, jaką odpowiedzialność ponoszą osoby nieletnie za swoje czyny. Policjanci wyjaśnili także, jakie konsekwencje mogą wynikać z łamania prawa oraz przypomnieli zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, w tym odpowiedzialnego publikowania zdjęć.





