Uczniowie klasy V wzięli udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wysłuchali oni części teoretycznej i przećwiczyli w praktyce zasady postępowania w razie nagłego wypadku pod okiem studentek pielęgniarstwa Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Dziękujemy za przeprowadzenie interesujących zajęć.








