Wyjazdowe Rekolekcje klasy VIII



W dniach od 11 do 13 marca uczniowie klasy VIII wraz z opiekunami ks. Krystianem Janiczkiem i p. Martą Gródek- Piotrowską uczestniczyli w trzydniowych rekolekcjach w Gródku nad Dunajcem w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.
 
Uczniowie zwiedzili kościółek w Tropiu oraz Pustelnię Św. Świerada, uczestniczyli w Drodze Krzyżowej w plenerze oraz w spotkaniu nad Jeziorem z czytaniem Ewangelii. To był czas bezcennych doznań duchowych i cudnej pogody.