19 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur.
Konkurs cieszył się dużą popularnością i zgromadził wielu chętnych do zmierzenia się z matematycznymi wyzwaniami. W konkursie wzięło udział 32 uczniów, którzy zmagali się z zadaniami w kategorii: Żaczek, Maluch, Benjamin i Kadet.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał w prezencie pokręconą układankę — matematyczną grę logiczną.
Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i z niecierpliwością czekamy na wyniki!




