Uczniowie klasy V: Julia Dynowska, Marika Wójcik, Grzegorz Jurczak i Patryk Morzywołek zajęli II miejsce zespołowo w eliminacjach gminnych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Uczeń Grzegorz Jurczak zajął III miejsce indywidualnie w kategorii drużyn młodszych.
W turnieju, w kategorii drużyn starszych naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Kornelia Kądziołka, Adrian Smajdor i Jerzy Smajdor.
Eliminacje zostały zorganizowane i przeprowadzone w Szkole Podstawowej w Klęczanach. Gratulujemy!






