9 kwietnia w siedzibie OSP Brzezna odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, w których wzięła udział uczennica naszej szkoły Jowita Wójcik i zajęła V miejsce.
Gratulujemy Jowicie sukcesu i życzymy rozwijania zainteresowań i pasji.



