15 kwietnia uczniowie klasy trzeciej wybrali się na wycieczkę do Nowego Sącza. Było to już czwarte spotkanie w ramach ogólnopolskiego projektu „Kino Szkoła”. Tym razem uczniowie wzięli udział w ciekawej pogadance pt. „Czym są zasady?”, podczas której rozmawiali o tym, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywają normy, reguły ...
Wycieczka klasy III do Nowego SączaWycieczka klasy III do Nowego Sącza
