Sukces naszych uczniów w Konkursach Palm Wielkanocnych. Wszyscy nasi uczniowie zdobyli I miejsce zarówno w gminnym jak i parafialnym konkursie palm wielkanocnych.
Tradycyjne palmy z wykorzystaniem charakterystycznych dla naszego regionu materiałów były wykonywane przez wszystkie klasy pod okiem wychowawców oraz p. Jolanty Żuchowicz, a szkolnym koordynatorem była p. Edyta Jurczak-Błaszczyk.
Cieszymy się, że tradycja wyplatania palm jest podtrzymywana w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania palm.



