23 kwietnia to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, dlatego nasi uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione książki i zachęcali swoich kolegów do ich przeczytania.
Była to dobra okazja do poznania nowych lektur i poćwiczenia wystąpień publicznych.




