Dzień: 2026-04-30

Szkolny Konkurs „Dbaj o zdrowie” dla klas I- IIISzkolny Konkurs „Dbaj o zdrowie” dla klas I- III


28 kwietnia, w ramach działań związanych z promocją zdrowia, został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I–III pod hasłem „Dbaj o zdrowie”.   Na konkurs wpłynęło 16 prac, spośród których jury wyłoniło 9 laureatów. Prace były oceniane pod względem pomysłowości, techniki wykonania oraz estetyki.   Nagrodzeni za najlepsze prace ...