28 kwietnia, w ramach działań związanych z promocją zdrowia, został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I–III pod hasłem „Dbaj o zdrowie”. Na konkurs wpłynęło 16 prac, spośród których jury wyłoniło 9 laureatów. Prace były oceniane pod względem pomysłowości, techniki wykonania oraz estetyki. Nagrodzeni za najlepsze prace ...
Szkolny Konkurs „Dbaj o zdrowie” dla klas I- IIISzkolny Konkurs „Dbaj o zdrowie” dla klas I- III
