28 kwietnia, w ramach działań związanych z promocją zdrowia, został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I–III pod hasłem „Dbaj o zdrowie”.
Na konkurs wpłynęło 16 prac, spośród których jury wyłoniło 9 laureatów. Prace były oceniane pod względem pomysłowości, techniki wykonania oraz estetyki.
Nagrodzeni za najlepsze prace zostali:
Wiktoria Mikołajczyk kl.I,
Urszula Smajdor kl.I,
Wojciech Smajdor kl.II,
Oskar Gabryś kl.I,
Milena Zuber kl. II,
Alina Dąbrowska kl.I,
Kinga Piotrowska kl. II,
Jowita Wójcik kl.III,
Antoni Potoczek kl.III.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i kreatywności! Dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach!. Razem dbajmy o zdrowie!




