Z wielką dumą informujemy, że Zofia Musiał, uczennica klasy trzeciej zdobyła III miejsce w 42. edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Echa Poetica”!
Finał konkursu odbył się 21 maja w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. To wyjątkowe osiągnięcie cieszy nas tym bardziej, że Zosia po raz trzeci z rzędu wystąpiła w finale tego prestiżowego konkursu, udowadniając swoją niezwykłą wrażliwość artystyczną, talent oraz miłość do piękna mowy ojczystej.
Piękna recytacja, interpretacja poezji i kultura słowa sprawiły, że talent Zosi został doceniony przez jury. Jej występ był prawdziwą ucztą dla miłośników literatury i sztuki żywego słowa.
Serdecznie gratulujemy Zosi i życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do poezji!




