II Szkolny Konkurs Geograficzny za nami!
Eliminacje odbyły się w każdej klasie od V do VIII z wykorzystaniem Classpadów. Najlepsza dziesiątka uczniów z całej szkoły zmierzyła się następnie w wielkim finale 26 maja, który miał formę emocjonującego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.
W trzech rundach uczestnicy walczyli o tytuł Mistrza Geografii. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyli:
I miejsce – Kamil Pierzchała
II miejsce – Kamil Skowron
III miejsce – Kornelia Kądziołka
Wszyscy finaliści otrzymali drobne upominki, a zwycięzca konkursu został uhonorowany pamiątkowym pucharem. Dla uczestników przygotowano również wyjątkowe breloczki wykonane przy użyciu drukarki 3D.
Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i dziękujemy za udział w konkursie!
Organizatorem konkursu była pani Agata Stężowska.
Organizatorem konkursu była pani Agata Stężowska.






