DZIEŃ OTWARTY

Piknik integracyjny naszych nowych uczniów i rodziców!

Dzień 15 czerwca był w naszej szkole dniem uroczystym. Gościliśmy bowiem miłych gości – dzieci, które w nowym roku szkolnym 2021/2022 uczęszczać będą do oddziału przedszkolnego i klasy I oraz ich rodziców. W naszej szkole odbywał się bowiem Dzień Otwarty. Miłych gości przywitała pani Dyrektor Urszula Łabuda oraz wychowawcy grup:  pani Iwona Nowak i pani  Marta Podobińska.

Najmłodsze dzieci podczas spotkania zwiedziły salę przedszkolną, poznały swoje nowe koleżanki i kolegów, rozwiązywały zagadki związane z latem i wakacjami. Dzieci poradziły sobie z rozwiązywaniem zagadek wspaniale, a w nagrodę otrzymały kolorowanki i kredki. Starsze dzieci, podczas wspólnych zabaw, poznawały siebie i uczyły się swoich imion.

W drugiej części spotkania wszystkie dzieci uczestniczyły w poczestunku pod namiotem w ogrodzie szkolnym, podczas którego nie mogło zabraknąć smacznych galaretek owocowych i lodów. Dzieci mogły też pobawić się na placu zabaw ze swoimi nowymi koleżankami i kolegami. Dzieci bardzo miło spędziły czas na wesołej zabawie. Również rodzice mieli okazję do wspólnych rozmów, nawiązując nowe znajomości.

Na zakończenie  Dnia Otwartego dzieci otrzymały kolorowe piłki – balony. W trakcie spotkania rodzice otrzymali informacje dotyczące organizacji oddziału przedszkolnego i klasy I.

Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za przybycie na nasze spotkanie oraz wspaniałą zabawę. Życzymy udanych, słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!


 
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

Tel. 18 548 0 470
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie