EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Komunikaty

DRODZY UCZNIOWIE KLASY  VIII!

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, egzamin na zakończenie nauki w szkole podstawowej nie odbędzie się w ustalonym terminie. Zatem w dniach 21 - 24 kwietnia 2020 r. obowiązuje nauka zdalna.

Zgodnie ze zmienionymi  przepisami dotyczącymi m.in. harmonogramu egzaminów, Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ogłosi nowy harmonogram, nie później niż na 21 dni  przed terminem egzaminu ósmoklasisty. 

Wiemy, że obecna  sytuacja potęguje Waszą niepewność i dezorientację, dlatego postaramy się z Wami wspólnie przez to przejść. Do tego czasu zachęcamy Was do większej aktywności podczas zdalnych zajęć. Nauczyciele pozostają z Wami w kontakcie online za pomocą aplikacji Teams. Możecie pracować z całą klasą, grupowo lub indywidualnie, dzięki rozmowom wideo.  Wykorzystajcie ten czas na swój osobisty rozwój, który ułatwi Wam start w nowej szkole.

Na stronach internetowych szkół ponadpodstawowych są już zamieszczone regulaminy rekrutacji. Zwrócie uwagę na przedmioty punktowane na Waszych kierunkach. Jest jeszcze czas na uzyskanie dobrych ocen. Pamiętajcie, najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Powodzenia!!!

 Aktualizacja!

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w terminach 16-18 czerwca 2020r. Harmonogram CKE.

 

 

 

 
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

Tel. 18 548 0 470
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie