ORGANIZACJA ZDALNEGO NAUCZANIA

Komunikat dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Informuję, że zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych zostało wydłużone do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Zgodnie z wytycznymi MEN, rozpoczęliśmy z naszymi Uczniami zdalne nauczanie. Jest to dla nas sytuacja nowa, która wymaga właściwej organizacji nauki i pracy. Chcemy być dla naszych Uczniów wsparciem i służyć pomocą w tej niecodziennej sytuacji. Dziękujemy za dotychczasową wyrozumiałość i  zaangażowanie z Państwa strony!

Aby ograniczyć ilość wiadomości wysyłanych przez nauczycieli, wychowawcy klas, za pośrednictwem dziennika elektronicznego, prześlą do Rodziców  i Uczniów jedną wiadomość, która zawierać będzie informacje o dostępnych materiałach i możliwych formach ich realizacji przez ucznia w domu.  Służy nam do tego platforma edukacyjna, nad którą pracowaliśmy w ostatnich dniach. Wiadomość taka zostanie przesłana w dniu poprzedzającym zajęcia. Dzięki temu Uczniowie będą mogli zaplanować sobie pracę na następny dzień. Na stronie internetowej szkoły są zamieszczone wskazówki w sprawie zorganizowania dzieciom warunków do nauki w domu. Proszę się zapoznać.

Nauczyciele są do dyspozycji Uczniów, odpowiedzą na pytania przesłane drogą elektroniczną, udzielą rad i wskazówek, jeśli wystąpią problemy w zrozumieniu przesłanych informacji.  Od środy 25 marca zmianie ulegnie sposób realizacji zadań z wykorzystaniem metod i technik na odległość, o czym Państwa poinformujemy!


Urszula Łabuda

Dyrektor szkoły
Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

Tel. 18 548 0 470
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie