ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Pożegnania nadszedł czas ...

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca.  25 czerwca 2021 roku uczniowie i  nauczyciele spotkali się, by uroczyście zakończyć rok, który zaliczyć można do wyjątkowych, ponieważ podczas niego nauka odbywała się w trybie stacjonarnym, ponad 200 dni w trybie zdalnym i wreszcie  hybrydowym. Uczniowie, nauczyciele i rodzice musieli zmierzyć się z wieloma kłopotami i nowymi wyzwaniami. Jednak tak jak wszystko ma swój początek, tak ma i koniec.
 
Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się od Mszy św. w Kościele Parafialnym w Marcinkowicach, a dalszy jej ciąg miał miejsce w Domu Parafialnym. Przed rozdaniem świadectw nastąpiło przekazanie przez uczniów klasy VIII sztandaru nowym członkom pocztu sztandarowego - uczniom klasy VII. Po krótkiej ceremonii przekazania sztandaru, przystąpiono do pożegnania uczniów klasy ósmej, którzy kończą naukę w naszej szkole. Ósmoklasiści z rąk pani Dyrektor Urszuli Łabudy i wychowawcy pana Grzegorza Bączka, odebrali gratulacje ukończenia szkoły oraz otrzymali upominki. W dalszej części uroczystości nastąpiło wręczenia nagród uczniom, którzy w kończącym się roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Uczniowie wzorowi odebrali gratulacje z rąk Pani Dyrektor i swoich wychowawców.
 
Na zakończenie akademii Pani Dyrektor skierowała słowa podziękowania pani Dorocie Mirek, która przez ostatnich dwanaście lat pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Rodziców.
 
Gdy wszystkie świadectwa zostały rozdane, a gratulacje złożone udaliśmy się na upragnione wakacje. Niech ten letni wypoczynek będzie dla wszystkich czasem relaksu, "naładowania akumulatorów" do pracy, którą rozpoczniemy we wrześniu.Wróc do listy aktualności

 

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

 

Szybki Kontakt:

Szkoła Podstawowa
im. Stanisława i Jana Potoczków
w Rdziostowie

Rdziostów 55
33-393 Marcinkowice

Tel. 18 548 0 470
e-mail: sp_rdziostow@chelmiec.pl

 

Powiat nowosądecki

Województwo małopolskie