20 maja uczniowie klasy siódmej i ósmej, wraz ze swoimi wychowawcami, wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau. Miejsce to wywarło na wszystkich ogromne wrażenie. Przekraczając bramę z napisem „Arbeit macht frei”, wkroczyliśmy w świat tragicznej historii, którą do tej pory znaliśmy jedynie ...
Poruszająca lekcja historii – klasy 7 i 8 w Auschwitz-BirkenauPoruszająca lekcja historii – klasy 7 i 8 w Auschwitz-Birkenau
